Головна Дошкільнята 5 причин обрати приватний дитячий садок

5 причин обрати приватний дитячий садок

mamabook
75 Переглядів

ДітиМислення дитини, його сприйняття життя, психоемоційне здоров’я та навички комунікації формуються в дошкільний період. Усе, що буде закладено в дитину у віці 3-6 років, фактично визначає його майбутню долю та прояви як особистості. Чимало батьків прагне дати малюку якісну освіту, зробивши ставку на спеціалізовані школи. Але про майбутнє дитини варто замислитися значно раніше, обираючи саме приватний дитячий садочок. Чому так важливо вдало визначитися із дошкільним закладом?

5 переваг приватних дитсадків

Під наглядом

Кількість діток у групах приватних садочків значно менша, ніж у державних. А обслуговуючого персоналу, навпаки, більше. Це дає можливість контролювати кожного малюка, не залишаючи без нагляду.

Харчування

У приватних дитячих садках воно завжди якісніше. І йдеться не лише про якість самих продуктів харчування, але й про різноманітність раціону. А це дуже важливо для дитячого організму – отримувати повний спектр нутрієнтів. До того ж, приватні заклади можуть запропонувати спецменю для діток з особливими потребами: маленькі вегетаріанці, малюки з харчовою алергією чи непереносимістю.

суп

Кваліфікований персонал

У державних закладах вже давно назріла криза персоналу. Чимало досвідчених педагогів або відмовляються від роботи, або перейшли на більш оплачувані місця до приватних дитсадків. До того ж, тут до підбору персоналу значно суворіші вимоги.

Навчання

У приватних дошкільних закладах практикується ранній розвиток дітей. Це якісні програми підготовки до школи, можливі навчальні курси. Приміром, з акцентом на англійську мову чи логічне мислення. Також можна підібрати дошкільний заклад для розвитку творчих здібностей малюка. Окрім класичних уроків з малювання чи співів, у приватних садках часто представлені театральні студії, ліплення, оригамі, хореографія.

Особливий графік

Приватні заклади завжди йдуть на зустріч батькам. При максимальній занятості в офісі чи специфічній позмінній роботі можна обговорити індивідуальний графік відвідування садочка. Це дозволить спланувати сімейні вихідні, але при цьому не забирати в дитини можливість для соціалізації та спілкування з однолітками, що часто відбувається, коли батьки наймають няню.

Читайте також