Головна Релакс 5 популярних запитань і відповідей про кешбек

5 популярних запитань і відповідей про кешбек

mamabook
55 Переглядів
весна

отследить посылку почта РоссииМи – покоління споживачів. Практично щодня ми робимо покупки, інколи й по декілька разів на день. А якщо частина з них ще й спонтанні, то контролювати й планувати свій щомісячний бюджет витрат дуже важко. І тут, як кажуть, добре працює перевірене правило «Копійка гривню береже». З моменту появи сервісів кешбеку ця приказка стала реальною можливістю заощаджувати на кожній своїй покупці. Адже кешбек – це повернення чітко фіксований частини грошей від ваших витрат. І сьогодні кешбек ще більше переваг. Адже купуючи через сервіс https://tips-mart.com/, ви отримуєте винагороду не лише при онлайн-шопінгу, але й витратах офлайн.

Як працює цей відомий сервіс і як він допомагає економити? Про особливості роботи Tipsmart дізнайтеся через популярні запитання користувачів.

Яку суму можна отримати назад завдяки кешбек?

Кешбек – це фіксований розмір відсотка, який ви отримаєте у разі здійснення покупки. Наприклад, при купівлі в дитячому магазині «Будинок іграшки» товару на 2000 грн ви отримуєте 3% від витраченої суми. А це – 60 грн. Проте кожен магазин визначає розмір кешбеку самостійно. У когось це 2%, а у когось – навіть 7%! Тож завжди вигідно перед покупкою передивлятися перелік магазинів, які є партнерами Tipsmart. І якщо один й той самий товар представлений в різних магазинах, то придбати там, де пропонується більший відсоток кешбеку.

Як можна витрачати кошти, отримані як кешбек?

Сьогодні досі популярна думка, що кешбек – це бонуси. Тож і витратит ви може їх, відповідно, при купівлі товарів чи сплаті послуг. Насправді це не так. Кешбек – це реальні гроші! Тож існує декілька способів скористатися ними:

  • Вивести кешбек на свою банківську карту.
  • Поповнити накопиченими коштами з кешбеку мобільний рахунок.
  • Розплатитися як бонусами у тих магазинах, що представлені як партнери сервісу Tipsmart.

весна

Як швидко нараховуються коти після здійснення покупки?

Зазвичай кешбек находить протягом однієї доби. Зрідка цей процес може затягуватися до 5 робочих днів. У будь-якому випадку, ви чітко можете відслідковувати всі надходження в своєму кабінеті.

Як швидко можна скористатися коштами з кешбеку?

Слід розуміти, що діє закон на можливість повернення чи обміну придбаних товарів. І цей термін визначений у 14 днів. Аби не виникало ситуації, що гроші з кешбеку були витрачені, а покупець вирішив повернути товар, доступ до цих коштів можливий саме через 2 тижні з моменту купівлі.

кэшбек

Як ще можна заробити завдяки сервісу Tipsmart?

Сервіс пропонує ще один ефективний спосіб накопичувати кошти: витрати роблять ваші друзі та знайомі, а заробляєте ви! Це називається «рефельна програма». Запросіть інших людей зареєструватися в Tipsmart і вкажіть їм свій персональний код. І щоразу, коли інші люди будуть здійснювати свої покупки, на ваш рахунок буде надходити 10-17% від розміру їхнього кешбеку.

Читайте також