Головна Здоров'я 5 ефективних продуктів для захисту від сезонної депресії

5 ефективних продуктів для захисту від сезонної депресії

mamabook
66 Переглядів
гарбуз

Цей перелік доступних продуктів особливо цінний в осінньо-зимовий період. Адже вони допоможуть підтримати здоровий стан психіки, перепадів настрою та запобігти сезонній депресії восени та взимку.

Риба

гриль

Вживання морської жирної риби (форель, лосось, скумбрія, тунець, сардини) захищає від перепадів настрою, адже насичує організм вітаміном Д та жирними кислотами Омега-3. Вони відповідають за здоров’я мозку, правильне функціонування гормону серотоніну.

Горіхи

бразильський горіх

Дорослі люди, які щоденно з’їдають близько 1/3 склянки грецьких горіхів, страждають від депресій на 26% менше. Любителі горіхів та рослинного молока завжди демонструють оптимізм, зацікавленням усім новим, проявляють бажання освоювати нові знання та навички.

Квасоля

квасоля

Бобові – чудове джерело білку й клітковини, які допомагають підтримувати стабільний та постійний рівень цукру в крові. Вони також містять фолієву кислоту, необхідну для здорової роботи нервової системи. Вживання цього простого продукту захищає від спалахів агресії.

Овочі

крес салат

Найкориснішими є листові овочі темного кольору (брюсельська капуста, шпинат, крес-салат). Вони підтримують стабільність психіки, полегшують депресивні симптоми завдяки великому вмісту фолієвої кислоти. Дослідження довели, що дефіцит овочів в раціоні характерний для людей з високим рівнем хронічного стресу.

Гарбузове насіння

гарбуз

Протидіє депресії завдяки вмісту амінокислоти триптофан. Вона допомагає синтезувати серотонін. Також триптофан покращує якість сну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які цитрусові найкорисніші

Читайте також