Головна Дошкільнята Як зробити ангела з паперу (фото + відео + безкоштовний шаблон)

Як зробити ангела з паперу (фото + відео + безкоштовний шаблон)

mamabook
549 Переглядів
аплікація

аплікаціяАнгел – головний символ Різдва та новорічних свят. Зображення та декор ангеликів асоціюється з добротою, сімейним затишком, злагодою. Дітки дуже полюбляють виготовляти фігурки ангелів, аби прикрасити оселю до зимових свят. Наш сайт підготував простий майстер-клас з виготовлення паперових ангелів. Ця творча робота цікава й тим, що ангеликів ще й можна розмалювати на свій смак.

Що знадобиться для роботи:

  • Білий папір А4.
  • Шаблон.
  • Ножиці.
  • Клей.
  • Фломастери/маркери/кольорові олівці.
Як зробити різдвяного ангела

Крок 1. Завантажте цей шаблон для роботи та роздрукуйте на білому аркуші паперу формату А4.

Крок 2. За допомогою ножиць виріжте фігурку, як показано на фото. Важливо! Дугу, яка приєднується до крилець та голівки, не можна відрізати. Потрібно лише зробити надріз у вигляді півкола.

ангел

Крок 3. Вирізану фігурку розфарбуйте на свій розсуд. Найкраще працювати маркерами та фломастерами, аби фігурка вийшла дуже яскравою, насиченою.

Крок 4. Останній штрих – за допомогою клею з’єднайте крильця та опору, як показано на фото.

Чудові різдвяні ангелики готові! Їх можна поставити на святковий чи письмовий стіл, приєднати ниточки та повісити на ялинку як прикраси. Також із паперових ангелів вийде гарна новорічна гірлянда.

аплікація

Аби чітко зрозуміти весь процес виконання творчої роботи,  радимо переглянути це відео. У ньому також продемонстровано, як цих чарівних ангеликів можна використовувати на новорічній гірлянді. Фігурки дуже гарно світяться й додають казкової атмосфери.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Новорічні трафарети – 25 шаблонів в одному файлі

плашка

Читайте також