Головна Здоров'я 5 найкорисніших продуктів для чоловіків

5 найкорисніших продуктів для чоловіків

mamabook
62 Переглядів
гарбуз

Здоров’я репродуктивної чоловічої системи значною мірою залежить від раціону. Дізнайтеся, які продукти продовжують чоловічу молодість та підвищують шанси стати батьком.

Гарбузове насіння

гарбуз

Продукт багатий на цинк, який є важливим мінералом для роботи чоловічої статевої системи. Цинк підвищує рівень тестостерону, а також захищає простату від запалення.

Темний шоколад

Натуральний шоколад є джерелом L-аргініну. Доведено, що ця амінокислота подвоює кількість сперматозоїдів. Чим більший відсоток вмісту какао-бобів, тим корисніше шоколад.

Гранатовий сік

Джерело антиоксидантів. На думку вчених, саме гранатовий сік покращує сексуальну активність та зменшує еректильну дисфункцію в чоловіків.

Листові овочі

шпинат

Це шпинат, салат, брюсельська капуста, спаржа. Всі вони – джерело фолієвої кислоти, яка відповідає за здоров’я репродуктивної системи.

Апельсини

Цитрусы

Чудове джерело вітаміну С. Доведено, що цей вітамін покращує якість сперми, підвищує шанси на запліднення, виводить токсини з організму. Тож регулярно вживати апельсини важливо в період підготовки до планування дитини. Також вітамін С у великій кількості в броколі, полуницях, ківі, томатах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знизити тиск без ліків

Читайте також