Головна Релакс Трекові системи освітлення в інтер’єрі різних приміщень

Трекові системи освітлення в інтер’єрі різних приміщень

mamabook
101 Переглядів
інтер'єр

інтер'єрПравильно встановлене освітлення допомагає не тільки створювати комфортабельні умови в приміщеннях, але і дозволяє підлаштовувати його простір під певні завдання. Оптимальний варіант для людей є – це природне освітлення , але його просто не вистачає в сучасних реаліях. Саме тому студії інтер’єрного дизайну приділяють особливу увагу проектуванню штучної системи освітлення. Яка компенсувала б брак денного світла, а також дозволяє виконати зонування простору без необхідності його перепланування. У наші дні великого поширення набула трекова система освітлення. Вони прості в монтажі та експлуатації, дозволяють істотно скоротити споживання електроенергії, не потребують дорогого обслуговування. Крім того, трек-системи відмінно вписуються в інтер’єри будь-яких приміщень і поєднуються з більшістю стилів інтер’єрів.

Види штучного освітлення

Існують наступні види штучного освітлення:

  • основне – яскраве, служить для освітлення кожного куточка приміщення;
  • акцентне – застосовується для виділення деяких зон приміщення або акцентує увагу на предметах інтер’єру. Може бути приглушеним або яскравим;
  • декоративне – застосовується для прикраси приміщення або акцентів на окремих елементах декору.

Трек системи дають можливість організувати якісне освітлення приміщень без особливих складнощів. Зазвичай виробники кожну модель LED світильників представляють в декількох варіантах. Наприклад, з різною потужністю, світловою температурою або кутом світлового потоку. Це в свою чергу дозволяє використовувати однакові по дизайну освітлювальні прилади для різних цілей.

інтер'єр

Трекове освітлення в будинку

Шинні системи освітлення в житловому будинку або квартирі вже не рідкість. Найпопулярніше місце їх установки – у вітальні і на кухні, дитячій кімнаті.

Причина такого кроку очевидна. По-перше, світлодіодні світильники випромінюють рівномірне світло, не створюють додаткового шуму, а це дуже важливо як для відпочинку так і для роботи. Крім того, правильно підібравши модель споту можна підкреслити обраний стиль інтер’єру, надати йому більш свіжий вигляд.

По-друге, якщо встановити дімміруемие трекові світильники, то можна вручну або дистанційно регулювати силу світла. Залежно від технічних можливостей світлодіодного світильника можна регулювати яскравість або колірну температуру, створювати персональні сцени освітлення.

Освітлення кафе, барів і ресторанів

Трек-системи ідеально вписуються в схему освітлення кафе, ресторанів і барів. Дуже важливо попередньо скласти дизайн-проект і зробити розрахунок, в якому необхідно врахувати всі нюанси, особливо планування приміщення.

На що треба звернути увагу при створенні проекту:

  • Всі приміщення для гостей обов’язково повинні бути оснащені основним і акцентним освітленням.
  • Правильним рішенням буде придбання дімміруемих світлодіодних систем з можливістю діммірованія яскравості світла і його колірної температури. Цей підхід дозволяє підлаштовувати освітлення в залі під певні свята і заходи.
  • Для підсвічування барної стійки найкраще віддати перевагу спотам Downlights. У них світловий пучок спрямований строго вниз. Завдяки цьому робоча зона бармена добре освітлена і перешкоджає появі відблисків на дзеркальних поверхнях.

интерьер

Де ще застосовуються трекові системи освітлення?

Трек-системи можна зустріти в торгових залах моллів, магазинів і невеликих бутиків. Світлодіодні світильники незамінні для виставок в арт галереях і музеях, так як їх світлі немає ультрафіолетового спектра, шкідливого для картин і творів мистецтва.

Трекові системи чудово підходять для освітлення навчальних закладів, офісів, художніх майстерень і спортзалів. Якщо правильно підібрати обладнання можна створити сприятливі умови для роботи і навчання.

Експерти інтнрнет-магазину освітлення ” E27″ завжди допоможуть якісною консультацією при підборі та купівлі світильників на магнітному шинопроводі. Доставка здійснюється в Києві і по всій території.

Читайте також