Головна Здоров'я 5 корисних властивостей кабачків

5 корисних властивостей кабачків

mamabook
40 Переглядів
кабачки

кабачкиКабачки завоювали величезну популярність завдяки своєму низьковуглеводному профілю та великому вмісту клітковини. Ці характеристики дозволяють замінити кабачками чимало шкідливих вуглеводних продуктів: білий рис, макарони, картопля тощо. Проте це не лише чудовий дієтичний продукт. Кабачок має чимало цінних властивостей для здоров’я.

Зменшує запалення

У кабачках у великій кількості присутні вітамін А і С. Їхня антиоксидантна дія спрямована на регенерацію внутрішніх органів, блокування вільних радикалів, що й призводить до зменшення хронічного запального процесу.

Здоров’я серця

Продукти з великим вмістом клітковини тісно пов’язані зі здоров’ям серцево-судинної системи. Пектин – розчинна клітковина, яка знижує рівень поганого холестерину. Саме він призводить до закупорювання артерій і підвищує ризик серцевого нападу чи інсульту.

пюре

Сприяє травленню

Волокна, які входять до складу кабачків, збільшують об’єм калу. За рахунок активного поглинання рідини в кишечнику можна вирішити проблему хронічних запорів. Також волокна всмоктують токсини, що сприяє очищенню організму.

Рівень цукру в крові

Кабачок практично не підвищує рівень цукру в крові. Він має надзвичайно низький глікемічний індекс. Рекомендовано вживати кабачки разом із продуктами, які відносяться до групи швидких вуглеводів (макарони, рис). Так ви зможете стабілізувати рівень цукру в крові й захиститися від різких стрибків глюкози відразу після прийому їжі.

Укріплюють зір

Регулярне вживання кабачків дійсно можете покращити зір. Цей продукт – чудове джерело бета-каротину, лютеїну, які особливо корисні при вікових змінах в структурі очей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вживати горіхи, аби не нашкодити здоров’ю

Читайте також