Головна Світ мами 5 жіночих фраз, які провокують на зраду

5 жіночих фраз, які провокують на зраду

mamabook
185 Переглядів

Не знайти жінку, яка б хотіла, аби їй зраджували. Ми так часто говоримо про чоловічу полігамію і з надією обираємо собі супутника життя, розраховуючи на його відданість та чесність. Проте не варто забувати просту істину: у стосунках завжди винні двоє. І нерідко, самі того не підозрюючи, жінки несвідомо штовхають чоловіка в обійми іншої. Наш сайт Mamabook підкаже, які популярні фрази можуть змусити чоловіка піти на зраду.

Фраза 1. «Збирай свої речі!»

Зізнайтеся, скільки разів за роки стосунків ви закінчували цією фразою свої конфлікти? Жінки дуже емоційні, тому в сварках намагаються підібрати максимально образливі слова, аби заціпити чоловіка за живе. Дивно, але чоловіки ніколи не озвучують нічого подібного на адресу своїх дружин. Обидва розуміють, що фраза про збір валіз сказана, аби «прикрасити» конфлікт. Проте якщо регулярно діставати кохану людину подібними словами, то вперше чоловік переночує у товариша, вдругє – у гаражі, а втретє може зозла знайти вам заміну.

Фраза 2. «Знайди собі покраще»

Цю фразу жінки люблять озвучувати навіть в дріб’язкових сварках. Достатньо чоловікові зробити зауваження на адресу невмілої господині або натякнути на ваші відверті проблеми із зовнішнім виглядом. Наприклад, чоловік попрохав досолити суп або більше не класти в салат варену квасолю, яку він терпіти не може. І якщо у жінки сьогодні не найкращий настрій, то замість бажання почути прохання, озвучить на адресу чоловіка цю легендарну фразу. Але пам’ятайте, що наші слова матеріальні. І якщо ви при кожній можливості будете радити чоловікові знайти вам заміну покраще, то може посіяти сумніви в його думках.

Измена

Фраза 2. «Знову був у коханки?»

Тут, як кажуть, винен без вини. Підозрілі жінки ставлять під сумнів будь-які слова чоловіка. Їм чомусь не віриться, що дійсно можна простояти в двогодинні пробці, затриматися на роботі, терміново поїхати на допомогу товаришеві. І кожне чергове запізнення чи пропущений дзвінок озвучується як докір.

Жінці варто замислитися, чому в стосунках процвітає недовіра. Що це – невдалий обраний супутник життя чи ваша невпевненість у собі? Не варто виміщувати власні комплекси на чоловікові і щоразу запитувати, як він провів час із коханкою. Чесний чоловік буде носити в собі образу. І чому б дійсно не знайти коханку, якщо ви й так в цьому його постійно звинувачуєте?

Фраза 4. «Кому ти потрібен, окрім мене?»

Подібною фразою жінки принижують, у першу чергу, себе. Виявляється, ви знайшли собі найгіршого супутника життя. Ваш чоловік настільки поганий, що йому навіть коханка не світить. Але, яка кажуть, на кожен товар знайдеться свій покупець. Ви можете скільки-завгодно принижувати достоїнство чоловіка, але завжди знайдеться та, яка створить для нього душевний комфорт. І нехай коханка буде не красунею, трішки старшого віку чи в неї вже є троє дітей, яких слід виховувати самостійно. Але, принижуючи чоловіка, ви точно малюєте печальну перспективу вашим стосункам.

зрада

Фраза 5. «Поживемо трішки окремо»

Як показує практика, ця фраза – початок кінця. Жінки дивуються, наскільки часто чоловіки приймають їхню пропозицію. Чи ви впевнені, що близька людина буде щоденно з радістю проковтувати ваші докори, звинувачення, конфлікти на порожньому місці?

На що розраховує жінка, яка пропонує тимчасово роз’їхатися? Звичайно ж, побачити, як чоловік пропаде без її котлеток та пирогів. І що дуже скоро він буде благати про прощення та можливість повернутися. Але чоловіки швидко адаптуються, а потім звикають до смаку свободи. І в такому форматі «роз’їхатися» часто з’являється нова жінка – нехай навіть тимчасово, але ви ризикуєте бути обманутою. Тому озвучувати подібні фрази варто лише остаточно, коли ви дійсно вирішили розійтися із цим чоловіком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 досоїнств жінки, від якої ніколи не піде чоловік

 

Читайте також