Головна Здоров'я 4 захворювання, при яких постійно мерзнуть руки й ноги

4 захворювання, при яких постійно мерзнуть руки й ноги

mamabook
85 Переглядів
Холодні руки й ноги

Холодні руки й ногиХолодні кінцівки – симптом, який часто ігнорують. Проте руки й ноги, які постійно мерзнуть, є свідченням патологій. І про них слід знати заздалегідь.

Гіпотиреоз

Для цього захворювання характерне зниження функцій щитовидної залози. За терморегуляцію тіла відповідають гормони, які синтезуються щитовидкою. Якщо їхній рівень знижений, людині холодно в кінцівки навіть у спеку. Особливо під час сну. Улітку такі люди завжди вкриваються і навіть можуть одягати шкарпетки.

щитовидка

Проблеми із судинами

Їх може бути декілька: атеросклероз, хвороба Рейно. Також хронічно звужені судини в курців. Холодні кінцівки пов’язані зі спазмом судин на руках і ногах. Це може бути не лише різка реакція на холод, але й емоційне напруження.

Анемія

Малокрів’я супроводжується низьким ірвнем гемоглобіну. Спостерігається кисневе голодування на клітинному рівні. Тому при анемії також мерзнуть руки й ноги.

судини

Інфекційні захворювання

Чимало вірусних інфекцій насправді проходять у прихованій формі. Ми реагуємо на грип, але ГРЗ можуть не давати виражений симптоматики. Температура тіла може коливатися в межах 36,9-37.2 градусів. Більшість людей навіть не помічає в себе таких змін. Проте людина несподівано починає мерзнути, чого раніше не було. Легке відчуття ознобу особливо посилюється під час сну та вранці, як тільки ви прокинулися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приховані ознаки гіпертонії

плашка

Читайте також