Головна Здоров'я 4 причинии тренуватися лише вранці

4 причинии тренуватися лише вранці

mamabook
67 Переглядів
валик

валикКоли вранці спрацьовує будильник, тренування – останнє, щоб ви хотіли зробити. Але вам варто здолати лінь, аби вже через декілька хвилин з початку фізичної активності відчути та зрозуміти всю користь вранішнього тренування.

Мозок працює ефективніше

Перестаньте «будити» мозок кофеїном. Замість чашки кави вас чудово збадьорить зарядка, пробіжка чи навіть йога. Науково доведено, що після заняття спортом запускає активація мозку, покращується концентрація уваги та здатність мислити логічно на 8-10 годин. З цієї причини не варто проводити вечірні тренування, адже це часто стає причиною проблем зі сном.

Стимуляція кровотоку

Після тренування метаболізм працює на повну силу, калорії спалюються краще, а кожна клітина тіла через прискорений кровоток насичується киснем і поживними речовинами. Дуже важливо запустити ці процеси, оскільки після нічого відпочинку спостерігається загущення крові та її застій.

тренування

Схуднення

Виконання фізичних вправ до початку прийому їжі – дуже ефективний та безпечний спосіб позбутися зайвих кілограмів. Організм буде змушений взяти енергію з жирових запасів.

Прискорення лімфотоку

На відміну від крові, лімфа не має свого двигуна (серця). Тому рухатися вона здатна лише завдяки активним скороченням м’язів. Уранці в лімфі зосереджена велика кількість токсинів. І саме вправи запускають рух лімфи та активне виведення отрути з організму. А це – природнє та ефективне очищення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знизити тикс без ліків

Читайте також