Головна Релакс Топ-7 країн для відпочинку з дітьми

Топ-7 країн для відпочинку з дітьми

mamabook
107 Переглядів
прапор

рюкзак

З наявністю в сім’ї маленьких та не дуже дітей активні подорожі та відпустки відходять у буремне минуле. Після активного робочого періоду хочеться просто відшукати спокійні туристичні напрямки, де відпочинок с дітьми минув би якнайкраще.

В цій статті ви зможете ознайомитися з оптимальними напрямками для спокійного відпочинку с дітьми для того, щоб набратися сил та позбутися зайвого стресу.

Керівник філіалу Поїхали з Нами в Харкові Тетяна Ткаченко розповідає, що до них в турагентство звертається маса сімей, які бажають спокійно та якісно насолодитися чудовою відпусткою. Найчастіше в таких випадках спеціалісти «Поїхали з нами» пропонують клієнтам 7 основних напрямків.

Туреччина

турция

Напевно, найбанальніша пропозиція, яку можна отримати в Україні. Однак Туреччина пропонує туристам, що відвідують країну, просто неймовірний сервіс. На середземноморському узбережжі можна відшукати цілу низку курортів, які ідеально підходять для спокійного відпочинку с дітьми. До них варто віднести:

  • Аланія ‒ це місто у 8 разів менше ніж Анталія, тому, відпочиваючи тут, можна розраховувати на відсутність чималих натовпів активних туристів та місцевих жителів, тут ви зможете відшукати як чудовий сервіс, так й низку історичних пам’ятників для розширення кругозору;
  • Кемер ‒ курорт включає невеличке місто та кілька навколишніх сіл, тут ви зможете вирушити у знамениту Рів’єру по миловидним бухтам і затокам середземноморського узбережжя.

Туреччина є не тільки чудовим рішенням для літнього відпочинку. Тут ви зможете розраховувати на найбільш економічно привабливі пропозиції. Більше того – майже всі готелі пропонують триразове харчування по типу Все включено, і вам не доведеться переживати, чим годувати дітей. Окрім того, при готелях працюють дитячі кімнати з різноманітними іграми та іграшками, а також професійні аніматори.

Болгарія

болгария

Один із найбільш популярних напрямків серед українців. Ціни на відпочинок тут навіть нижчі за турецькі. При тому ця чорноморська країна володіє низкою доволі спокійних курортів, які чудово підходять для відпочинку всією сім’єю. Дістатися сюди можна як завдяки чартерному рейсу, так і автобусом, що є також непоганою перевагою.

Греція

прапор

Сусід як Туреччина, так і Болгарії. В склад країни входить низка невеличких курортних острівців, які так чудово підходять для відпочинку з дітьми (наприклад, Острів Кос). Греція відрізняється своєю давньою культурою та високим рівнем обслуговування. Також тут ви можете розраховувати на чудову кухню.

Хорватія

хорватия

Унікальна миловидна природа, неймовірно чисте море та чудові економічно вигідні пропозиції. Все це сміливо можна асоціювати з Хорватією. В цій країні знаходиться маса недорогих та неймовірно красивих курортів, які наповнять всіх членів вашої сім’ї неймовірними відчуттями та спогадами. Дітей старшого віку Хорватія може додатково зацікавити, адже велика кількість сцен знаменитої саги «Гра престолів» була відзнята саме в хорватському Дубровнику.

Португалія

португалия

Цей напрямок тільки набирає популярність серед Українських туристів. Атлантичне узбережжя Португалії надає всі умови, як для спокійного, так і для активного відпочинку. Розвинена туристична інфраструктура дозволить вам насолодитися чудовими розвагами і просто поніжитися на сонечку.

Єгипет

дайвинг

Ну і звісно не варто ж забувати про Єгипет. Центр стародавнього світу не просто так щороку приваблює мільйони туристів своєю довгою та насиченою історією, а також високим сервісом обслуговування. Відпочинок в Єгипті на морі ‒ це чудова нагода дорослим зміцнити родинні зв’язки та позбутися зайвого стресу, а дітям ‒ розширити свій кругозір і просто чудово розважитись в красивій країні. Більшість готелів працює по системі Все включено та пропонує також дитяче меню. А серед персоналу є досвідчені аніматори, які зможуть розважити дитину будь-якого віку.

У світі є величезна кількість різноманітних курортів, які ідеально підходять як дітям, так и дорослим. Тому вибираєте напрямок дуже ретельно, щоб через велику кількість часу після цієї поїздки ви могли з теплотою згадувати пригоди, які з вами сталися в цій країні.

Читайте також