Головна Здоров'я 3 причини, чому вологі серветки дуже небезпечні для здоров’я

3 причини, чому вологі серветки дуже небезпечні для здоров’я

mamabook
579 Переглядів
вологі серветки

вологі серветкиВологі серветки – популярний та зручний продукт. Їх зручно брати в дорогу, офіс, школу. Проте вони виявилися вкрай небезпечними.

Експерти The Guardian заявили, що вологі серветки – справжнє зло, а їхня ефективність у боротьбі з бактеріями дуже перебільшена. Дізнайтеся, чому.

1. Токсичні речовини

Авторитетна клініка Майо представила на розгляд громади результати досліджень. Нагадаємо, що Mayo Clinic – це некомерційна організація, один із найбільших у світі медично-дослідницьких центрів. Її експерти повідомили, що у складі багатьох вологих серветок вони знайшли токсичну речовину метилхлорізотіазолінон. А в дитячих серветках є шкідливі для шкіри консерванти.

2. Поширення бактерій

Вологі серветки не прибирають бактерії, а лише стимулюють їхню активність. Коли людина протирає шкіру, то поширює бактерії далі – на нові зони. Учені стверджують, що мило й вода – найкраща альтернатива вологим серветкам.

руки

3. Алергічні реакції

Експерти фіксують численні алергічні реакції на шкірі, а також слизових після використання антибактеріальних серветок. Педіатри радять звести до мінімуму використання таких засобів. Краще навіть у дорозі мити руки, обличчя водою з пляшки. Навіть звичайна тканина, змочена водою, більш ефективна та безпечніша, ніж волога серветка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин появи прищів, про які ви не здогадуєтеся

Читайте також