Головна Школярі ЗНО без проблем: студент створив пісню зі значенням популярних фразеологізмів

ЗНО без проблем: студент створив пісню зі значенням популярних фразеологізмів

mamabook
1225 Переглядів
Гавреш
ГаврешІгор Гавреш,  випускник чернівецького ліцею №1, свого часу прославився в інтернеті завдяки реп-пісні для підготовки до ЗНО з мови.

Він не зупинився на досягнутому та продовжив власну традицію створення сучасник треків, які реально полегшать випускникам підготовку до зовнішнього незалежного тестування з українською мови. Це відео – начитування поширених українських фразеологізмів із тлумаченням їхнього значення. Також у пісні згадуються слова зі складними випадками наголошення. Відео вже стало справжнім хітом серед школярів старших класів та сміливо може «передаватися» із покоління в покоління.

Нагадаємо, шо цього року Ігор Гавреш створив новий трек із головними датами історії України. Слухаючи стильну музику, школярі легко зможуть запам’ятати важливі історичні події та час, коли вони сталися. Також у відео фігурує багато історичних постатей. Пісня стане у нагоді випускникам, яким дуже складно зубрити численні дати та події. Така незвична форма навчання має право на існування. Тим більше, будь-який ритмічний текст, покладений на музику, просто неможливо не вивчити. Перевага такого способу засвоєння інформації в тому, що слухати історичний реп можно в будь-який час та місці.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перелік слів із правильним наголосом для успішної підготовки до ЗНО-2020

Читайте також