Головна Світ мами Значення родимок

Значення родимок

mamabook
145 Переглядів

Родинки: есть ли причина для беспокойства?Виявляється, по місцю розташування родимок на тілі можна визначити характер і навіть долю людини.

ЛОБ
Коли родимка знаходиться посередині лоба, це вказує на активний і працьовитий характер людини, на успіх в її справах і щасливий шлюб. Якщо родимка праворуч або на скроні, то людина працьовита, схильна до любові та залицяння, дуже щаслива в житті в цілому і щаслива у шлюбі. Родимка з лівої сторони вказує на те ж саме, але її власникові буде потрібно набагато більше зусиль, щоб досягти такого ж успіху.

БРОВИ
Родимка над (або на) правою бровою – ознака веселого, активного характеру, хоробрості й завзятості. Таку людину очікують багатство й успіх у любові, справах. У дівчини буде приємний чоловік, вони будуть жити щасливо і мати багато дітей. Людина з родимкою на лівій брові означає зовсім інше: людина представляється ледачою і дратівливою, малодушною, любителем випити, жінки (чоловіки) стануть цікавити цю людину дуже мало. Ця людина випробує в житті безліч розчарувань, і у неї не буде дітей.

ОЧІ
Родимка біля кута будь-якого ока вказує на чесний, розважливий і твердий характер, схильність до любовних насолод. Іноді вона пророкує насильницьку смерть наприкінці життєвого шляху, який складатиметься із злетів і падінь, радощів і розчарувань.

НІС
Родимки на будь-якій частині носа, як правило, вказують на запальний і пристрасний характер, на схильність до амурних пригод. У дружбі людина буде вірною, відкритою і щирою. У той же час, на жаль, ця людина дратівлива, часто стане піддаватися спокусам «зеленого змія». Проте ж, її очікує успіх у житті, вдалий, навіть щасливий шлюб.

ЩОКИ
Родимка на щоці – будь вона правою або лівою – свідчить про працьовитість і доброзичливість. Той, хто «носить» її на цьому місці, схильний до атлетичних видів спорту, однак не дуже сміливий. Він не буде ні багатим, ні дуже бідним, але виявиться більш забезпеченим, ніж його батьки.

ВУХА
Родимка на будь-якому вусі – провісник багатства. Якщо вона розташована на мочці, тримайтеся подалі від води – загрожує небезпека потонути в річці, озері або в морі.

ГУБИ
Родимка на губах – ознака тендітності. Потрібно дотримуватися дієти протягом всього життя, з великою увагою ставитися до свого здоров’я.

ПІДБОРІДДЯ
Родимка на цій частині обличчя говорить про спокійну і доброзичливу вдачу людини. Вона дуже приємна і природна у всіх своїх проявах. Працьовита, любить подорожувати. Дуже щаслива в справах і є хорошим партнером не тільки в них, але і в інших життєвих сферах.

ШИЯ
Якщо родимка спереду – хороший знак, якщо розташована позаду – передвіщає нещастя. Коли ж вона «приліплена» збоку, знайте: з роками така людина буде ставати все більш прискіпливою і нещирою.

ПЛЕЧІ
На лівому плечі: людина безглузда, схильна заперечувати все і вся. Життя її буде нудним, монотонним. Зате дітей буде багато. Успіх же в інших справах виявиться вельми скромним. На правому плечі: людина розсудлива і обережна, наділена великою мудрістю, тактом і дипломатичним чуттям. Віна працьовита і не дуже-то часто закохується. Може бути дуже хорошим партнером у всіх життєвих сферах.

ПАХВИ
Приховані в цих місцях родимки говорять: бути людині привабливою, багатою і щедрою.

РУКИ
Родимка на руці – неважливо, правій або лівій – знак великої сили духу, рішучості й вірності, щедрості й процвітання. У чоловіка нерідко говорить про те, що йому належить успішна кар’єра військового.

ЛІКТІ
Розташування родимки на будь-якому з ліктів вказує на неспокійний і нерівний характер, а також на пристрасть до подорожей. У той же час говорить, що людина буде незадоволена своїм сімейним життям, байдужою до грошей і власності. Зате вона – хороший і вірний друг.

ЗАП’ЯСТЯ
Щира, наділена багатою уявою людина (можливо, винахідник).

КИСТІ РУК
Родимка, розташована на будь-який з кистей рук, вказує на багатство, працьовитість і енергійність.

ПАЛЬЦІ
Поганий знак. Каже про схильність до злодійства й про те, що володар такої родимки ніколи не буде багатим.

СПИНА
Нижче лопаток: важке життя з багатьма розчаруваннями. Вище лопаток: труднощів виявиться теж багато, але людина зможе впоратися з ними.

СІДНИЦІ
Безпорадність і бідність. Схильність до ліні.

ГРУДНА КЛІТКА
Родимка в цьому місці говорить про безглуздий і нещасливий характер. Така людина вкрай часто закохується і некерована.

ГРУДИ
Родимка на правій груді: пристрасть до алкоголю і протилежної статі. Така людина випробує раптові повороти долі. Їй слід остерігатися зради з боку друзів. Родимка на лівій груді: працьовита і мудра вдача. Хороший коханець (коханка). Життя такої людини буде вдалим, дітей буде багато.

СОСОК
Якщо це жінка, то в неї народиться дитина, яка стане знаменитою. Якщо чоловік, то буде любити жінок і витрачати на них занадто багато часу.

БОКА
Родимка на будь-якому боці біля ребер вказує на малодушний характер. Ця людина схильна до надмірності в усьому. Життя її буде легким, але не розкішним.

ПОПЕРЕК
Родимка з будь-якого боку говорить про працелюбний, влюбливий характер, відданість родині та друзям. Таку людину очікує помірний успіх у житті. Все, що вона отримає, буде заслуженим.

ПУПОК
У жінки – вказівка на гарний шлюб і велику кількість дітей. У чоловіка – знак удачі у всіх починаннях, багатство. Син вашого сина стане відомою людиною.

ЖИВІТ
Розташування родимки на животі вище пупка говорить про людину, що має мало здорового глузду. Вона також вказує на багатство. Якщо вона розташована внизу живота, це свідчення того, що дитина ваша буде схильною обіцяти більше, ніж виконувати, але тим не менше стане вельми шанованою людиною.

СТАТЕВІ ОРГАНИ
Родимка у чоловіка: благородний, чесний, відкритий характер. Любов цінує вище частих інтрижок. Буде дуже щасливий у шлюбі. Потреба ніколи не оселиться в його будинку. Родимка у жінки вказує, що вона буде матір’ю великої людини – генія.

ПАХ
Родимка з правого боку: багатство і почесті, але і хвороби. З лівого боку: хвороби і потреба.

СТЕГНА
На правому стегні – людина з приємною вдачею, часто закохується і дуже смілива. На лівому – людина буде хорошою і доброзичливою, буде напружено працювати і не відчувати великого інтересу до любовних утіх.

КОЛІНА
Розташування родимки на лівому коліні говорить про запальний і пристрасний характер, марнотратство, нелюбов до напруженої роботи, нечесність. На правому – вказує на добродушну вдачу, чесний характер, великий успіх в любові і безліч хороших друзів.

НОГИ
Родимка на будь-якій нозі – мітка безтурботної людини, схильної до навіженства. Вона зіштовхнеться з багатьма труднощами в житті, які, як правило, буде створювати собі сама. Але в цілому удач буде більше, ніж невдач.

КІСТОЧКИ
У чоловіка родимка в цьому місці вказує на жіночність і легкодухість. У жінок, навпаки, – на сміливість.

СТУПНІ
Родимка на будь-якій з них говорить про меланхолійну вдачу. Її власник – пасивна людина, не схильна навіть слідувати прагненням свого серця. Родимка на ступнях часто передбачає хворобу і несподіване нещастя.

П’ЯТКА
На цьому місці Бог ставить мітку енергійній, але недоброзичливій людині.

ПІДЙОМ
На жаль, така людина виявляється сварливою і недружньою.

ПАЛЬЦІ НІГ
Шлюб з багатою людиною, але занадто мало щастя в житті.

гаманець, товарНа фото: Стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також