Головна Здоров'я Зелений коктейль зі спіруліною

Зелений коктейль зі спіруліною

mamabook
126 Переглядів
смузі

смузіСпіруліна – потужний антиоксидант та один із найефективніших способів профілактики, лікування анемії. Для веганів, сироїдів спіруліна – базовий і незамінний продукт. Але через специфічний смак і запах чимало людей уникає її вживання. І це велика помилка. У складі зелених коктейлів-смузі вона дає приємний присмак, а головне – величезну цінність для здоров’я.

Поради щодо вживання та вибору спіруліни

Порада 1.

Спіруліна, як і будь-які водорість, дуже інтенсивно поглинає важкі метали з морської та океанічної води. Тому головна рекомендація – не купувати китайську спіруліну. Вона вся токсична. Найчистіша спіруліна в світі – гавайська, але її практично неможливо купити мешканцмя Європи. Тому оптимальні варіанти – це спіруліна індійського чи індонезійського походження. Але при цьому фасування повинно бути відомих американських виробників, які спеціалізуються на виробництві органічних продуктів та мають відповідні сертифікати.

Порада 2.

Купуйте спіруліну лише в вигляді порошку Це гарантія відсутності домішок, чого не скажеш про пресовані таблетовані форми.

Порада 3.

Не приймати спіруліну постійно. Оптимальний курс – 1 місяць прийому/1 місяць перерви.

спіруліна

Рецепт коктейлю зі спіруліною

Наш сайт Mamabook пропонує приготувати напій, який дуже ніжний, з кремовою консистенцією (завдяки авокадо), але при цьому смачний. Спіруліна цей напій не псує.

На 2 порції смузі-коктейлю:

  • 1 банан.
  • 1 велике авокадо.
  • Пучечок шпинату.
  • 6 г спіруліни в порошку (3 г – денна норма).
  • 3 ст.ложки пророщеної зеленої гречки.
  • 150 мл води (краще у вигляді льоду).
Як приготувати зелений коктейль зі спіруліною

– Шпинат, воду, гречку та спіруліну збити в блендері до однорідної консистенції. Дати постояти 2 хвилини. Коли спіруліна набухає у воді, її модна рівномірно розподілити в коктейлі.

Порада! Оскільки потужний блендер при збиванні нагріє смузі, то замість води кладіть кубики льоду.

Через 2 хвилини додати авокадо, банан і збивати ще 20 секунд. Якщо смузі здається вам густим, то можна долити трішки води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вбити грибки на горіхах і насінні

плашка

Читайте також