Головна Здоров'я Як гарантовано вбити грибки на горіхах, насінні

Як гарантовано вбити грибки на горіхах, насінні

mamabook
96 Переглядів
кешю

кешюГоріхи та насіння – одні із найкорисніших продуктів, які повинні бути в щоденному раціоні. Їх можна вживати в чистому вигляді, робити різні види горіхового рослинного молока. Кеш’ю – головний продукт для створення raw-десертів і соусів. А ферментований кеш’ю заміняє кисломолочний сир та маскарпоне. Але за певних умов горіхи можуть нашкодити здоров’ю.

Чому небезпечно вживати сирі горіхи, насіння?

Горіхи та насіння завжди зберігаються в жахливому стані. На складах по них гарантовано бігають миші, які заражають продукти лептоспірозом. Підвищена вологість – це причина ураження цвіллю. А на базарах продукти завжди покриті брудом, пилом, отже, – і яйцями паразитів. Тож вживання таких продуктів має більше шкоди, ніж користі.

Як прибрати грибки, паразити з горіхів, насіння

До моменту вживання горіхи слід продезінфікувати. Для цього використовується харчовий 3%-ий перекис водню. Такого поняття, як «харчовий», у термінології не існує. Проте перекис так часто називають продавці в інтернеті. Особливість цього виду в тому, що в складі перекису немає бензоату натрію. І це вказано на етикетці – саме тому цей перекис безпечний для контакту з продуктами.

перекис

Алгоритм дії:

  • Залити горіхи/насіння водою та додати перекис із розрахунку 1 ч.ложка на 200 мл води.
  • Дати постояти 15-20 хвилин.
  • Промити, залити водою та поставити замочуватися на цілу ніч.

А навіщо замочувати горіхи перед вживанням на 8 годин, читайте в цій статті.

плашка

Читайте також