Головна Релакс Запонки носять стильні жінки

Запонки носять стильні жінки

mamabook
337 Переглядів
Золоті прикраси sovajewels.com/ua підкорюють серця

запонкиДуже багато аксесуарів дівчата запозичують у чоловіків, так було з краваткою, метеликом, підтяжками. Всі ці атрибути відмінно доповнюють діловий стиль дами. Напевно, справа вся в тому, що дизайнери роблять дуже красиві аксесуари – і дівчата просто не можуть втриматися, щоб їх не носити. А чи можуть дівчата носити запонки?

Відповідь очевидна – можуть!

Особливості жіночих запонок

Мода в 21 столітті не знає кордонів, а маленькі запонки це благородний атрибут, який допоможе внести витонченості в образ бізнесвумен. І навіщо відмовляти собі в красивих прикрасах. Жінки можуть носити запонки, як і чоловіки, на сорочку з подвійними манжетами або виділити в своєму гардеробі сорочку під ці прикраси, з якої необхідно буде зняти гудзики і виконати у неї розрізи, які потрібно буде оверложити. Види жіночих запонок не відрізняються від чоловічих нічим, вони бувають однакові з двох сторін або з прикрасою і застібкою. М

еханізм кріплення буває таких типів: жорстка зчіпка, обертающийся стрижень, ланцюжок. Матеріал для виготовлення прикрас використовується різний від золота до простої біжутерії. Купити запонки можна в інтернет-магазинах, які продають аксесуари для чоловіків. Поки можливо немає такого чіткого поняття, як запонки для жінок, в основному ви можете підібрати собі аксесуар з чоловічих варіантів, які дуже різноманітні за своїм дизайном.

запонки

Популярні дизайни

Вибирати кільця, сережки, помади і все для себе коханих дуже подобається жінкам, підбір запонок це є приємна покупка. Підберіть один аксесуар під свої очі, наприклад, з блакитними, зеленими, коричневими камінчиками. А інший комплект під колір вашого волосся. Прикраса має влитися в ваш образ і зробити його неповторним.

Виріб зі срібла або золота будуть служити універсальними моделями, а от як що вибирати такий атрибут з біжутерії, то тут можливі різні неординарні дизайни в вигляді квітки, місяця, кота, зірки, фрукта і не тільки. Прикраса можна підбирати під колір сумки або туфель.

А також при виборі зверніть увагу на аксесуари, які ви носите, любите ви більше срібло, золото або біжутерію. Це важливо, тому що запонки повинні гармонізувати з вашими іншими прикрасами і бути виготовлені з одного металу, різнобій буде не дуже красиво виглядати. На вашій сорочці аксесуар повинен виглядати доречно, а не яскравою плямою.

Створюйте нові ділові образи за допомогою запонок, дивуйте своєю неординарністю, невимушеністю і простотою.

Читайте також