Головна Здоров'я Які запахи тіла свідчать про проблеми зі здоров’ям

Які запахи тіла свідчать про проблеми зі здоров’ям

mamabook
198 Переглядів
педикюр
педикюрОрганізм людини може подавати різні сигнали про те, що в ньому відбуваються проблемні процеси.

Існують симптоми, які можна розпізнати носом – незвичні запахи тіла при різних захворюваннях. Про них розповість наш сайт Mamabook.

«Фруктове», кислувате дихання з роту є свідченням симптому діабетичного кетоацидозу. У цьому випадку організм інформує, що рівень інсуліну дуже знижений, а глюкози – підвищений.

Дуже виражений неприємний запах зранку – симптом прихованого апное. Цей розлад характеризується перериванням дихання під час сну через нестачу кисню в мозку.

Гнилісний запах з рота протягом дня – ознака серйозного порушення мікрофлори кишечнику. Це дисбактеріоз, при якому переважають патогенні мікроорганізми. Вони провокують гниття та бродіння їжі. Через це відбуваються застійні процеси в кишечнику, часте здуття, біль, хронічні запори чи, навпаки, діарея.

Жахливий запах ніг також не є нормою. Це свідчить про активну діяльність грибків і бактерій на поверхі шкіри, між пальцями ніг. Згодом цей запах може поширитися й на інші частини тіл, оскільки грибки швидко розвиваються та мігрують, захоплюючи нові ділянки шкіри.

Дуже різкий, кислий запах поту – ознака високого закислення організму. Вам слід переглянути свій раціон, зменшити кількість молочних та м’ясних продуктів, побільше вживати свіжої зелені, овочів, кислих фруктів і ягід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як організм сигналізує, що ви п’єте дуже мало води

Читайте також