Головна Здоров'я Як організм сигналізує, що ви п’єте дуже мало води

Як організм сигналізує, що ви п’єте дуже мало води

mamabook
123 Переглядів
вода
водаВода – середовище, в якому проходять всі важливі процеси метаболізму. І водний дефіцит призводить до численних збоїв і проблем.

Від водного балансу залежить стан шкіри, волосся, нігтів, а також внутрішніх органів. Нестача води навіть здатна призвести до психічних розладів, оскільки мозок дуже чутливий до зниження води в організмі. Наш сайт Mamabook підкаже, як розпізнати дефіцит.

Ознака 1. Головна ознака, що ви мало п’єте, – це нечасті походи в туалет. Здорова людина повинна позбуватися зайвої рідини 6-7 разів протягом дня.

Ознака 2. Коли в організмі починається водний дефіцит, запускається небезпечний процес дегідратації. І це друга явно виражена ознака, яка часто супроводжується щоденним головним болем.

Ознака 3. Ви почали занадто часто користуватися кремами, лосьйонами для зволоження шкіри всього тіла? Це ще один сигнал, що вам варто звернути увагу на водний баланс. Сухість шкіри у більшості випадків пов’язана із недостатнім виробленням підшкірного жиру, який захищає від пересихання. А для синтезу цього жиру використовується саме вода.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 сортів чаю, які здатні лікувати

Читайте також