Головна Релакс Йдемо на курси англійської: як визначити свій рівень та потрапити у свою групу

Йдемо на курси англійської: як визначити свій рівень та потрапити у свою групу

mamabook
140 Переглядів
курси англійської

курси англійської

В Україні рівень володіння англійською мовою зазвичай визначається за європейською системою CEFR, за якою також будуються навчальні курси – за один семестр студенти опановують один рівень знань. А тому, перш ніж нова людина почне навчання, їй потрібно пройти тестування та визначити, якому рівню відповідають її знання. Далі за рівнями формуються групи, що дає змогу кожному студенту опинитися на своєму місці та рухатися у комфортному темпі. Бо ж у групі, де одна людина вільно дивиться англомовні фільми без перекладу, а інша не може правильно прочитати слово «sociable», знання не отримає ні одна особа. Саме тому на курсах англійської так важливо потрапити у свою групу, а перед цим пройти компетентне тестування. Сьогодні розповімо, як воно має відбуватися.

Чи достатньо пройти онлайн-тест, щоб потрапити у свою групу на курсах англійської

Що ви зазвичай вкладаєте в фразу «ця людина знає англійську мову»? Вірогідно, що вона може вільно нею говорити, читати, писати, а також розуміти тих, хто також розмовляє англійською. Тобто, знання мови означає володіння відразу чотирма її аспектами. Як же протестувати себе за усіма необхідними параметрами, аби зрозуміти свій рівень знань? Найкраще для цього підійдуть міжнародні тести, як, до прикладу, IELTS та TOEFL. На таких екзаменах студентам доводиться і тести робити, і усно спілкуватися з компетентними екзаменаторами.

Проте, настільки серйозне тестування більше необхідне тим, хто емігрує в інші країни, або ж збирається вчитися /працювати за кордоном в англомовному середовищі. Коли ж мова йде про курси англійської, можна обійтися двома перевірками:

  • Онлайн-тест. Зазвичай школи англійської мови надають безоплатний доступ до таких тестів усім тим, хто зацікавився курсом. Така перевірка допомагає оцінити словниковий запас студентів та рівень володіння граматикою.
  • Особиста співбесіда з викладачем курсу. Аби побачити, як студент розуміє англійську мову та розмовляє нею, викладач особисто поспілкується з ним на кілька загальних тем.

Перш ніж потрапити на хороший мовний курс, приготуйтеся пройти тест з англійської

Зауважте, що навіть якщо й трапиться помилка та ви потрапите до слабшої чи сильнішої групи, викладач швидко це зрозуміє та порадить адміністрації мовної школи перевести вас. Тому не варто боятися, що перед початком курсів ви пройшли «поганий» тест, який неправильно оцінив ваші здібності. Ні одна мовна школа не буде перемішувати студентів з різними знаннями, бо в результаті не зможе їх нічому навчити та отримає купу негативних відгуків.

Також не очікуйте, що усі студенти на курсі будуть мати ідентичні знання. Завжди хтось буде легше сприймати інформацію на слух та вільніше володіти розмовною англійською, а комусь буде швидше розуміти та запам’ятовувати правила з граматики. Це абсолютно нормально. А тому не лякайтеся, якщо одного разу відчуєте себе трошки слабшим за інших. Наступного разу ви станете найкращим!

Читайте також