Головна Релакс Який обрати чохол для iPhone 12 Pro Max?

Який обрати чохол для iPhone 12 Pro Max?

mamabook
21 Переглядів
iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max

Нова лінійка iPhone 12 представлена на ринку відразу кількома новинками. iPhone 12 Pro Max – модель із найбільшою діагоналлю екрану та найпотужнішими технічними характеристиками. Смартфон оснащений яскравим LED-дисплеєм та потрійною камерою. Вона, до речі, найменш захищена і часто першою страждає від ударів і падінь. Тому чохол для iPhone 12 Pro Max повинен забезпечувати безпеку крихких об’єктивів та можливість у повному обсязі користуватися всіма нововведеннями. На сайті https://stylus.ua/aksessuary-dlya-iphone/sovmestimost:iphone-12-pro-max_tip-aksessuara:chehol/ представлений великий вибір моделей різних кольорів і дизайнів.

Базові рішення

При купівлі кейсу для нового смартфона більшість користувачів надає перевагу класичному бамперу. Він дозволяє відчути задоволення від користування надтонкого девайсу. Адже товщина його корпусу складає лише 7 мм. Бампер-чохол надійно закриває рамку по всьому периметру телефона – це найуразливіша частина смартфона. Проте недоліком бамперу можна вважати відсутність будь-якого захисту задньої панелі.

чехол

Альтернатива бамперу

На ринку представлено чимало варіантів, які можуть замінити класичний чохол. Враховуйте при виборі і матеріал, і особливості конструкції захисного аксесуару. Ходовими рішеннями чохлів на Айфон 12 Промакс вважаються такі варіації:

  • Силіконова накладка – закриває бокові грані та задню кришку, відрізняється пластичністю та має спеціальні отвори для механічних кнопок.
  • Чохол-книжка забезпечує захист смартфона з усіх боків, зокрема покриває і дисплей. Найчастіше всередині аксесуар має додаткові кишені для зберігання пластикових карток і документів. Особливою популярністю користуються чохли-книжки з натуральної шкіри.
  • Фліп за своєю конструкцією нагадує книжку, проте відкривається з вертикальною орієнтацією. Фліп зазвичай має спеціальний елемент для надійного закривання – магніт чи кнопку.
  • Футляр повністю закриває телефон. Має кнопку чи блискавку. Із мінусів – смартфон довго доводиться діставати, аби відповісти на дзвінок.

чехлы

Окремою категорією можна вважати спеціалізовані чохли для певних умов експлуатації. Ударостійкий чохол має потовщені ділянки та ребра жорсткості. Він буде оптимальним рішенням для користувача, у якого гаджет часто випадає з рук.

Спортивні наручні моделі чохлів фіксуються на передпліччя і підходять для любителів будь-яких видів активності.

Якщо займаєтеся дайвінгом, пірнаєте в басейні, багато подорожуєте, то варто обрати водостійкі чохли. Це також додатковий захист від дощу й снігу, якщо багато розмовляєте під час прогулянок, піших екскурсій.

Читайте також