Головна Здоров'я Який напій корисно вживати зранку

Який напій корисно вживати зранку

mamabook
64 Переглядів
чай

чайЯкщо каву ви п’єте щоранку з метою пробудження, то спробуйте корисну альтернативу – чай мате. Напій чудово тонізує, чистить кров, знижує рівень цукру й холестерину.

Склад чаю

Мате містить майже всі вітаміни, необхідні для нормальної життєдіяльності організму: А, В1, В2, В3, В5, С, Е, а також величезний комплекс мінералів. Це кальцій, цинк, залізо, селен, марганець, калій, магній, фосфор.

За словами експертів, чашка мате зранку дає гарний приплив енергії. Кров насичується киснем і поживними речовинами. Напій активує розумову діяльність: теобромін та теофілін у складі чаю діють як стимулятори мозку. Людям, які страждають від хронічної втоми, стресу, чай мате рекомендовано для щоденного вживання.

Користь для серця та судин

Ще одна перевага напою – здатність підтримувати роботу серця. Великий вміст антиоксидантів і певний набір мінералів призводить до нормалізації рівня цукру в крові. Мате очищує кров від поганого холестерину, покращує кровоток. Напій діє як профілактика серцевої недостатності, аритмії, низького артеріального тиску. А от гіпертонікам краще утриматися від вживання мате.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 корисних продуктів для печінки

Читайте також