Головна Здоров'я Які жіночі захворювання лікує уролог?

Які жіночі захворювання лікує уролог?

mamabook
29 Переглядів
нирки

нирки

На жаль, наш організм не є настільки стійким до захворювань, як усім хотілося б, у зв’язку з чим іноді ми хворіємо, у нас виникають проблеми з будь-якими органами, погіршується самопочуття тощо. Це може бути пов’язано з генетикою, недостатнім доглядом за собою та безліччю інших факторів.

І дуже часто таким проблемам схильна наша сечостатева система. Все тому, що кожного разу через нирки проходить велика кількість рідини, яку вони очищають та виводять із організму. У зв’язку з цим варто трохи переохолодитися, неправильно харчуватися, мати шкідливі звички і т.п. — і все це може згубно позначитися на роботі цієї системи та органів.

Саме тому існує така галузь як урологія, яка спрямована на вивчення захворювань сечостатевої системи як у чоловіків, так і у жінок. Однак багато хто вважає, що уролог спеціалізується лише на чоловічих захворюваннях, що, звичайно ж, неправда.

Жінки також часто стають пацієнтами уролога, але з тією різницею, що спектр хвороб дещо відрізняється від чоловічих. Тому, якщо Ви вирішили перевірити своє здоров’я і про всяк випадок підстрахуватися, спочатку слід дізнатися, які ж хвороби лікує уролог у жінок.

анализ

Жіночі захворювання, які лікує уролог

  • Однією з найпоширеніших проблем є сечокам’яна хвороба або наявність піску в нирках. З’явитися така проблема може з різних причин: неправильне харчування, інфекції, що передаються статевим шляхом, запалення і т.п. Як ускладнення можуть виникнути й інші захворювання.

  • с— це проблема, з якою найчастіше стикаються жінки похилого віку, проте виникнути така може й у будь-якому іншому віці з різних причин. Пов’язано це з ослабленням м’язів, які не можуть утримувати сечу.

  • Часте сечовипускання без будь-яких ознак захворювання та без запалення в організмі. В цьому випадку жінка відчуває моторошний як фізичний, так і емоційний дискомфорт, тому проблему також необхідно усувати.

  • Ну і, крім іншого, сюди можна зарахувати різні аномалії розвитку, пухлини, запальні процеси, поява крові в сечі, біль у попереку або внизу живота, неприємні відчуття під час статевого акту тощо.

Саме тому при наявності будь-яких симптомів слід одразу ж звертатися до лікаря. А щоб лікування було дійсно якісним та дієвим, кращим вибором станет уролог у Львові «Urologist Valetskyi». Це не тільки 100% лікування на найкращому рівні, але й приємний персонал, гарний стаціонар, можливість зробити операцію, індивідуальний підхід до кожного та багато інших переваг.

Читайте також