Головна Релакс Фото: оригінальне оформлення інтер’єру повітряними кульками

Фото: оригінальне оформлення інтер’єру повітряними кульками

mamabook
18 Переглядів
декор

декор

Важко знайти більш практичний та універсальний подарунок на іменини чи інше свято, ніж повітряні кульки. Вони доречні у якості оригінального святкового декору або приємного сюрпризу для близьких. Вручити їх можна як повноцінний символічний презент, а також доповнити свій основний подарунок. Кульки, без сумніву, обожнюють не лише діти. Стильні сучасні варіанти сподобаються підліткам, чоловікам. Гарні кульки можна замовити на сайті https://partyson.ua та оригінально прикрасити інтер’єр до дня народження, весільного ювілею чи корпоративу.

7 причин обрати повітряні кульки

Очевидний плюс – повітряні кульки можна використовувати як святковий декор тривалий період. Прикрашаючи домашній інтер’єр, вони не один день будуть нагадувати про приємні події.

Головні переваги кульок:

  • універсальне рішення, яке підходить до будь-якого свята;
  • можливість вручити на подарунок людям різного віку – від дорослих до дітей;
  • величезний вибір дизайнів, кольорів і форм;
  • можна вручати із квітами, вітальними листівками;
  • завжди душевний презент;
  • кульки створюють святкову атмосферу, відмінний настрій.

пуф

Які види обрати

У залежності від тематики святкової події, можна замовити різні повітряні кульки з гелієм, оригінальними написами та привітаннями. Це лише підкреслить індивідуальний посил та бажання щиро порадувати, здивувати близьку людину.

декор

Величезні цифри

Цей вдалий задум на день народження. Особливо, якщо йдеться про круглу дату. Кульки великих розмірів у вигляді цифр символізують кількість років, які відмічають іменинники цього дня. Такий набір стане оригінальним доповненням до святкового декору. Ними можна прикрасити кімнату, банкетний зал у ресторані. За допомогою таких декор-елементів організовують яскраві фотозони, аби зафіксувати пам’ятні моменти сімейного свята.

шары

Із написами

Гелієві повітряні кулі можуть бути виконані з написами-привітаннями до дня народження, 8 Березня, із Новим роком чи Днем святого Валентина. Приміром, разом із квітами можна підібрати привітальні кульки до Міжнародного жіночого дня. Це чудова альтернатива банальним листівкам.

гендер пати

У вигляді сердець

Хочете проявити увагу та повагу до близької людини? У такому випадку варто замовити надувні серця. Вони якнайкраще демонструють щирість ваших почуттів. І це не обов’язково повинен бути подарунковий декор для коханої – кульки у вигляді сердець можна вручити бабусі чи дідусю, батькам, племінникам і похресникам.

Читайте також