Головна Релакс Які види камінів існують: фото та характеристики

Які види камінів існують: фото та характеристики

mamabook
7 Переглядів
камин

паркетПопулярність камінів постійно зростає. Якщо раніше це була перевага лише для власників заміських будинків, дач, то сьогодні різні конструкції печей-камінів дозволяють встановлювати їх навіть в умовах квартир. Каміни відрізняються різноманіттям дизайнів. Є можливість поставити електрокамін чи просту імітацію, тобто фальш-камін. У дизайнерів широкий простір для реалізації творчих задумів. На сайті https://kawmet.ua/ua/ternopil/ ви можете підібрати сучасні та якісні моделі камінів у Тернополі. Ми ж розглянемо, які бувають види та які їхні головні характеристики.

На дровах

Це класична та звична для багатьох модель. Варіант живого домашнього вогнища. Традиційно для топки вибудовують цегляну основу. Викласти такий камін можна різної форми та розмірів. Аби піч могла зігрівати відразу два приміщення, її ставлять у куток. І стіна сусідньої кімнати також дуже добре прогрівається від каміну на дровах.

Такий камін – естетично привабливий елемент інтер’єру. Найчастіше його встановлюють у приміщеннях в стилі кантрі, еклектика, ф’южн, скандинавський. Зверху на поверхі каміна можна розмістити сімейну фотогалерею, предмети колекцій та декору.

плитка

Цегляна конструкція зводиться таким чином, що всередені можна встановити топку. Вона повинна бути з жаростійкого матеріалу. Це метал – сталь чи чавун. Найкраще, аби топка була цільнолитою. Саме якість матеріалу визначає, наскільки довговічним буде сам камін.

Чому каміни на дровах досі залишаються популярними:

  • це традиційний і звичний різновид домашньої печі;
  • його конструкція є дійсно міцною та довговічною;
  • термін експлуатації такої установки – десятиліття;
  • паливо для каміна є натуральним, нетоксичним.

камін

Газові

Аби такі каміни функціонували, потрібен біоетанол чи звичайний природний газ. Особливість конструкції в тому, що для каміна не обов’язково встановлювати димар. Якщо порівнювати з моделями на дровах, то газові мають більшу продуктивність. Вони значно краще обігрівають приміщення, а газу потрібно не дуже багато.

Дизайн газових камінів також різноманітний. Покупці мають можливість обрати класичні варіанти, ретро-моделі, сучасні в стилі лофт чи мінімалізм.

камин

Електрокаміни

Дають мало тепла, бо моделі застосовуються виключно як декоративні об’єкти в інтер’єрі. Електрокаміни часто можна побачити в квартирах. Їхня конструкція дуже безпечна й не потребує димаря.

Читайте також