Головна Релакс 5 порад, як вдало обрати піч-камін

5 порад, як вдало обрати піч-камін

mamabook
9 Переглядів
камін

камінКласичні важкі дров’яні каміни все менш актуальні в сучасних будинках. Їх місце займають сучасні та багатофункціональні моделі – печі. Вони з легкістю можуть використовуватися не лише на дачі чи в котеджі, але й в умовах міської квартири. Тому печі-каміни дуже популярні серед дизайнерів, які полюбляють створювати практичні та дуже затишні інтер’єри. Якщо ви вирішили придбати піч-камін, то варто підійти до вибору з точки зору комплексних характеристик. На сайті https://saven.ua представлено великий вибір камінів і печей, аксесуарів до них, димарі. Дізнайтеся з нашої статті, на які характеристики слід звертати увагу, аби вибрати дійсно якісну й надійну модель.

Порада 1. Визначіться із видом

Величезне різноманіття печей-камінів продиктовано не лише дизайном, але й призначенням установки. Приміром, електрокаміни створені для приміщень у багатоквартирних будинках. Печі можуть мати вбудовану варочну панель, що дозволяє повноцінно готувати на них їжу. Інші моделі з повітряним контуром – оптимальне рішення для прогрівання житла.

Порада 2. Етапи будівництва

Як показує практика, деякі власники заміських будинків замислюються про камін лише в останню чергу. І тут важливо розуміти, що ви будете обмежені при виборі моделей. Якщо ви плануєте камін ще до проектування будинку, то сміливо можна віддати перевагу печі на дровах. Для такого каміна потрібен надійний фундамент і димар, які враховуються в проекті будівництва.

паркет

Порада 3. Мобільні версії

Сучасні печі-каміни не обов’язково повинні бути портативними. Такі моделі, як електрокаміни, дозволяють переносити їх між кімнатами та навіть перевозити в багажнику автомобіля. Що дуже зручно, якщо ви живете в квартирі чи заміському домі посезонно.

Порада 4. Печі як декор

Не плануєте використовувати камін на повну потужність, але хочете принести в інтер’єр відчуття затишку та тепла? Обирайте біокамін – оригінальний варіант декор-об’єкту в будь-якому приміщенні. Він буде джерелом тепла, але при цьому не обмежує можливості для монтажу. Адже його можна встановити навіть у стіну чи в кімнаті невеликого простору.

камін

Порада 5. Надійний виробник

На ринку представлено безліч брендів, але вибір печі-каміна – це важливе питання безпеки та довговічності виробу. Тому варто вибирати продукцію провідних виробників, які гарно зарекомендували себе серед покупців. Реальні відгуки клієнтів завжди можна знайти в соцмережах та на спеціалізованих форумах.

Читайте також