Головна Світ мами Які переваги кварцевих стільниць для кухні?

Які переваги кварцевих стільниць для кухні?

mamabook
6 Переглядів
кухня

кухня

Будь-яка господиня хоче, щоб її кухня виглядала привабливо та естетично. Адже на ній вона проводить чимало часу. Ретельно підібрані меблі дозволяють створити комфорт та зручність у кімнаті. Важливу роль у цьому грає стільниця. Вона має бути не тількі надійною та практичною у використанні, але й мати привабливий зовнішній вигляд. Великою популярністю на сьогоднішній день користуються кухонні поверхні із кварциту.

Особливі властивості стільниці для кухні з кварцевого каменю

Кварцовий камінь займає лідируючу позицію серед матеріалів, що застосовуються в облаштуванні будинку. Він має на увазі під собою штучне з’єднання натурального кварцу і високоякісної поліефірної екологічно чистої смоли з кольоровими пігментами, яка не містить шкідливих домішок. Вироби, створені з такого агломерату, відрізняються стійкістю до сколів, ударів, подряпин та тріщин. Розміри поверхні можуть бути будь-якими. Фахівці самостійно підберуть її під кухонні меблі.

кухня

Переваги поверхонь

Предмети інтер’єру, виготовлені з природного кварцу, характеризуються міцністю, твердістю, стійкістю до механічних та хімічних пошкоджень.

Завдяки смолам, що знаходяться у складі каменю, готовий виріб витримує великі навантаження на розтяг, вигин та стиск.

На стільницях з цього штучного агломерату не накопичуються і не розмножуються бактерії. Поверхня, що не має мікротріщин і пір, не дає можливості утворенню плісняви та грибка. Предмети з даного матеріалу відповідають усім стандартам гігієни і можуть бути використані не тільки в побуті, а й на харчових підприємствах, дитячих та медичних закладах.

Кварцит вологостійкий. Пролитий на таку поверхню сік чи чай не залишає жодних слідів. Прибрати його можна легко за допомогою губки та будь-якого миючого засобу.

Таке покриття витримує нетривалий вплив низьких або дуже високих температур. При цьому воно не втрачає свій колір та властивості.

кухня

Кварцовий агломерат має стабільні, однакові малюнки. Тому при використанні кількох аркушів перехід між ними візуально непомітний.

Доглядати кварцові предмети неважко. На відміну від гранітних їх достатньо протерти вологою ганчіркою. Стільниці для кухні будуть служити тривалий час, не вимагаючи полірування та шліфування. Кварцит не радіоактивний та вважається безпечним матеріалом.

Широка кольорова гама дає можливість підібрати ідеальне рішення для будь-якого дизайну інтер’єру та створити необхідний затишок на кухні.

Читайте також