Головна Релакс Які настільні ігри купити в дорогу або на відпочинок

Які настільні ігри купити в дорогу або на відпочинок

mamabook
301 Переглядів
настільні ігри

настільна гра, ігри, играЛіто – час подорожей та відпочинку. Чим веселим та корисним займатись під час тривалої дороги, на пляжі, пікніку, пограти з друзями у бабусь та дідусів? Звичайно ж, вибрати правильну настільну гру. Наш сайт Mamabook представляє підбірку корисних на найпопулярніших настільних ігор на літо.

UNO
Одна з найпопулярніших картковий ігор у світі. «Уно» – це завжди дуже весело, несподівано. В цій грі дуже важко бути стратегом чи передбачити фінал. Адже «Уно» славиться своїми картками-бонусами та покараннями. В найнесподіваніший момент може змінитися напрямок гри, вам доведеться взяти штрафні картки, суперник може змінити значення або колір потрібної вам картки, ви пропустите хід…Гра особливо цікава для великої компанії. В «Уно» з величезним захопленням грають і дорослі, і діти. Ця гра універсальна, розрахована на гарну пам’ять, величезну увагу та швидку реакцію. А головне – Uno не потребує грального поля, фішок, кубиків, тому в неї особливо зручно грати в транспорті. До того ж, гра компактна, їй завжди знайдеться місце у вашій валізі.

uno, уно, настольные игры, товар

Цікаві настільні ігри для дітей та дорослих (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Карткові ігри
Карткові ігри завжди дуже популярні серед дітей і останнім часом завоювали особливу популярність. Сьогодні модна знайти карткові ігри з різноманітними персонажами, тематикою, вибрати гру для хлопчика чи дівчинки. Колоду дитина може носити навіть у кишені, а грати в будь-якому зручному місці – в машині, літаку, в аеропорту, з друзями у дворі.

Крокодил
Ще один чудовий варіант для великої компанії. «Крокодил» – це колода карток із завдан-нями та покараннями. Учасникам гри доведеться проявити кмітливість, ерудицію, аби мовчки, без слів, зобразити різноманітні предмети, історичних персон, назви фільмів, кіногероїв тощо. Знову ж таки, гра не потребує наявності грального поля та фішок. Дуже вдалий варіант гри для відпочинку на природі або вдома великою компанією. «Крокодил» – дуже універсальна гра. На картках представлені завдання з різними рівнями складності, тому в грі можуть брати участь від 6-річних дітей до дорослих.

крокодил, товар, настольные игры

Цікаві настільні ігри (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Твістер
А це варіант гри, в якій не потрібно думати, бути стратегом, мати чудову пам’ять. Це просто весела гра для дітей та дорослих, які ідеально підходить для пікніка, дачі, великої домашньої зустрічі друзів чи родичів. Грають в «Твістер» від найменших діток до бабусь та дідусів. Ведучий запускає невелику рулетку і визначає для кожного учасника, якою ногою чи рукою і на який колір йому потрібно перейти. В таких незручних позах учасникам доводиться простояти або навіть пролежати не одну хвилину, доки знову прийде черга ходити. Гра насправді дуже весела!

На магнітах
Якщо ви думаєте, чим зайняти дитину під час тривалої подорожі, то можна вибрати настільну гру на магнітах. Всі ігрові елементи тримаються на гральному полі завдяки магнітам, що дуже зручно для дітей. Тематика ігор може бути найрізноманітнішою.

Ерудит
Якщо ви хочете, аби дитина з користю провела свій відпочинок, купіть їй настільну гру «Ерудит». Назва гри говорить сама за себе. Учасники гри повинні проявити знання, грамотність, складати слова на гральному полі та заробляти якнайбільше балів. Дитина відмінно потренує пам’ять, розширить свій словниковий запас. До того ж, суперниками дитині можу стати дорослі – батьки, бабусі та дідусі, які зможуть допомогти у вивченні нових слів, термінів, понять.

Веселого вам відпочинку!

Настільні ігри українською мовою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Настільні ігри українською мовою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також