Головна Релакс Які аксесуари будуть корисні, щоб зробити споживання води в бутлях комфортнішим?

Які аксесуари будуть корисні, щоб зробити споживання води в бутлях комфортнішим?

mamabook
33 Переглядів
вода

вода

Замовлення бутильованої води додому значно полегшує побут. Адже дотримання питного режиму — запорука кращого самопочуття і здоров’я. Очищена питна вода містить корисні компоненти для нормального функціонування організму.

Бутильовану воду не потрібно кип’ятити чи піддавати іншій термічній обробці. Але набирати воду з великого бутля не дуже зручно. Тому якщо вдома чи в офісі є бутильована вода, то варто придбати якісні аксесуари, які спростять побут та зроблять процес набирання води простішим.

Яке обладнання спростить розлив води?

Завдяки сервісу My Water Shop ви можете замовити свіжу питну воду, ще й купити різне обладнання та аксесуари для зберігання, транспортування і розливу. У режимі онлайн ви маєте змогу обрати все необхідне додому, в офіс та закладам соціальної сфери. В онлайн-каталозі представлено:

  • Помпи. Прості, надійні та дуже зручні аксесуари для розливу води. В My Water Shop можна замовити механічні та електричні помпи https://mywatershop.com.ua/catalog/pompy/, які працюють від мережі чи акумулятора. Якщо потрібне просте і бюджетне рішення, можна купити механічну помпу. Електрична помпа коштує дорожче, але вона більш функціональна: достатньо натиснути кнопку, щоб набрати воду.
  • Кулери. Ви можете обрати модель з різними функціональними характеристиками. Є підлогові та настільні моделі, які відрізняються сучасним дизайном та високою якістю. Ви можете обрати модель відповідно до ваших потреб і бюджету. Наприклад, є варіанти з підігрівом, охолодженням води, функцією газації. Легко можна обрати варіанти і для невеликої кухні вдома, і для великого офісу, де великий потік людей.кулер
  • Диспенсери. Це зручне, компактне, ще й естетичне обладнання для розливу води. Хоча у порівнянні з кулером диспенсер має менше функцій, він значно полегшує процес набирання води з ПЕТ-тари 19 л. Головна перевага диспенсерів — доступна ціна, зручність догляду. Обирають таке обладнання люди, які цінують практичність, комфорт та лаконічність.диспенсер

My Water Shop пропонує великий вибір обладнання та аксесуарів для зручного перенесення та зберігання води. Наприклад, є ручки, з допомогою яких можна легко переносити або пересувати важкі полікарбонатні бутлі, підсклянники та диспенсерні крани. Організувати грамотне зберігання питної води допоможуть підставки та полиці. В онлайн-каталозі є стильні та функціональні, дерев’яні та металеві моделі. Вони підходять для будь-якого інтер’єру, це допоможе вам грамотно організувати простір та забезпечити зберігання великої кількості ПЕТ-тари.

вода

Як оформити замовлення?

Оформити замовлення дуже просто. Це можна зробити будь-яким, зручним для вас способом за допомогою:

  • Форми на сайті;
  • Телефону, що вказаний на сайті;
  • Додатка на смартфоні My Water Shop.

Виникли запитання? Звертайтеся до менеджерів, вони також підкажуть, яке обладнання краще обрати.

В My Water Shop ви можете замовити все необхідне в одному місці. Це дуже просто і зручно. Та найголовніше — все обладнання високої якості, а ціна доступна.

Читайте також