Головна Релакс Як вибрати ідеальну міні-теплицю для вашого саду?

Як вибрати ідеальну міні-теплицю для вашого саду?

mamabook
30 Переглядів
огірок

теплицяГарантувати вдалий сільськогосподарський сезон можна, якщо купити міні-тепличку для своєї ділянки на дачі. Такі конструкції призначені для того, щоб формувати комфортний мікроклімат для вирощування розсади та саджанців. Крім того, парники здатні захистити рослини від палючого сонця, птахів, негоди.

Як правильно вибрати розмір теплиці?

Міні-парник у садівництві є невеликою будовою заввишки до 2 метрів. В основному довжина конструкції складає 4-8 м, ширина – 2,1-3 м. Це найпоширеніші моделі, які можна зустріти на ринку. У міні-теплицях зручно доглядати за городом. Враховуйте, що при довжині більше 4 метрів та використанні покриття у виді плівки є ризик розриву матеріалу через сильний вітер. Зверніть увагу і на максимальне можливе зростання рослин: потрібно залишити запас висоти в 30 см.

Визначитись із розміром парника можна з урахуванням площі, виділеної під обробку землі. Сама міні-теплиця має правильно встановлюватися:

  • На рівну поверхню.
  • Не в тіні.
  • Не повинно бути протягів.
  • Поблизу джерела води.

Для зручності роботи в парнику та збору врожаю рекомендується встановлювати кілька компактних будов, ніж одну, але велику.

огірок

Що краще – вже готова теплиця чи зібрана власноруч?

Люди, які працюють із рослинами та землею, часто прагнуть заощадити. Вони на власному досвіді знають, якою ціною дістається врожай. Тому кожен дачник шукає для себе комфортний баланс між витратами сил, часу та грошей. Споруджувати міні-теплиці можна трьома способами:

  1. Купівля готового парника та наступне самостійне збирання на ділянці.
  2. Окремо вибрати дуги та покривний матеріал. За такого варіанта ви можете вибрати оптимальне для себе поєднання матеріалів.
  3. Купівля покривного матеріалу, але самостійна споруда дуг та кілочків. Враховуйте, що виготовляти дуги з дерева чи металу – це досить складний процес. Ще один момент – необхідно знайти підходящий для каркасу матеріал.

Вже готові міні-теплички конструюються таким чином, щоб отримати на виході оптимальне співвідношення довжини, ширини та висоти. Сюди також враховується щільність та вага покриття. Тим, хто тільки починає свій шлях у садівництві чи бажає більше часу приділити питанню вирощування рослин, цей варіант буде ідеальним.

Недорогі, але якісні парники із довговічним покриттям від виробника ви знайдете в інтернет-магазині Моя Теплиця. Великий вибір дозволить кожному підібрати найкраще рішення. Ті, хто любить ручну працю, можуть виготовити парник самостійно. Однак, зверніть увагу, що економічної вигоди при такому рішенні дуже мало.

Читайте також