Головна Релакс Яка упаковка для квітів найкраща

Яка упаковка для квітів найкраща

mamabook
14 Переглядів
розы

розы

У квіткових магазинах квіти продаються в упаковці. А що робити, якщо ви вирішили зібрати свою унікальну композицію та купили квіти поштучно? Яка буває упаковка для квітів та як правильно її вибрати? Розповімо на прикладі тієї упаковки, яку пропонує наш магазин.

Вимоги, які пред’являються до сучасної упаковки

Будь-яка упаковка, яка застосовується для транспортування та дарування букетів, повинна відповідати сучасним вимогам:

  • До якої б урочистості ми не готували упаковку, вона не повинна бути красивішою за букет. Не варто додавати до букету занадто багато страз, стрічок, бусинок.
  • Упаковка має прикривати букет лише для його перевезення.
  • Який би вид упаковки ми не вибрали, папір для квітів, кальку, сітку, вона має утримувати форму букета.

розы

Яка буває упаковка

Наш інтернет-магазин пропонує кілька видів упаковок для букетів:

  • Калька для квітів. Дозволить стильно та недорого оформити будь-яку квіткову композицію. Вона пропонується різних кольорів, однотонна або з принтом за доступними цінами.
  • Папір для квітів. На нашому сайті пропонується вощений папір, який використовують для створення штучних букетів, вологостійкий крафт-папір та кріплений папір.
  • Коробки для квітів. Сучасна упаковка, зручна для транспортування квітів, де вони можуть довго зберігати свою свіжість. Придбати його можна в в магазині packingflowers https://packingflowers.com.ua/Kalka-v-rulonah/
  • Сумки для квітів. Використовується як для дарування квітів, так і для будь-яких подарунків. Таке пакування зручне для корпоративних подарунків.

букет

Якщо порівняти всі види упаковок, найбільш універсальною є калька для квітів. Найбільша її перевага – доступна вартість, універсальність, величезна кольорова гама. На нашому сайті вона пропонується у рулонах. Калька по-іншому називається плівкою, вона фарбується методом флексдруку і ламінується, що робить її приємною на дотик, зручною в роботі. Виходить вона досить щільна, здатна тримати форму. Водночас вона вологостійка. Всі ці якості зробили кальку для квітів фаворитом не тільки у флористів, а й у звичайних покупців та продавців квітів. Зовсім неважко підібрати відповідне забарвлення упаковки під букет або тематичний захід.

квіти

У нашому інтернет-магазині packingflowers калька для квітів https://packingflowers.com.ua/Kalka-v-rulonah/ пропонується у великому асортименті. Ви можете вибирати однотонну кальку, з позолоченою рамкою, перламутровим кантом та інші різновиди. Купити можна будь-яку кількість рулонів, оптом та в роздріб.

Читайте також