Головна Релакс Фото: 7 підказок, як вдало підібрати штори для домашнього інтер’єру

Фото: 7 підказок, як вдало підібрати штори для домашнього інтер’єру

mamabook
8 Переглядів
штори

У будь-якому інтер’єрі все вирішують деталі. Саме вони додають приміщенню цілісного образу, гармонійно пов’язують усі об’єкти між собою і, звичайно ж, додають відчуття затишку. Без інтер’єрного текстилю неможливо уявити жоден дизайн-проект. Інтер’єрні подушки, постільні комплекти, тканинні перегородки, чохли на м’які меблі та віконний текстиль вдало розставляють акценти та завершують стилізацію. На сайті https://natuale.com.ua/uk/catalog/gotovi-nabori-tjul ви можете підібрати готові тюлі різних кольорів та стилістики. Ми ж дамо підказки, як вдало підбирати текстиль на вікна.

Оригінальні ідеї оформлення вікон вдома

Ефектне тріо

штори

На думку декораторів, поєднувати три кольори – дуже сміливе рішення. Завжди є ризик вибрати занадто насичені кольори. І яскраві барви будуть провокувати перезбудження нервової системи. У такому приміщенні неможливо відпочивати, швидко втомлюються очі та погіршується настрій. Але в цьому випадку підбір кольорів бездоганний. Таємниця в тому, що замість яскравого жовтого був підібраний ненав’язливий гірчичний. І штори почали асоціюватися з теплом і затишком.

 

Ігри з градієнтами

штори

Такий плавний перехід від більш світлого до темного відтінка створює ефект легкості. Майже кольорова димка на вікнах. Важливо, аби градієнт був створений у межах одного кольору. Таке рішення вдале та дійсно оригінальне.

 

Рівень освітлення

жалюзи

Важливо пам’ятати, що віконний декор не грає лише естетичну функцію. Адже, в першу чергу, він забов’язаний контролювати освітлення в кімнаті. Для спальні та робочого кабінету дуже важливо за секунди створити затемнення, не зважаючи на погоду та час доби за вікном. Тому вирішити цю задачу здатні штори з механізмом «день-ніч».

 

Благородність кольору

штори

Діамантовий – один із трендових відтінків останніх років. Глибокий зелений колір виглядає респектабельно. Важливо, що він дуже універсальний, легко адаптується практично під будь-яку стилістику інтер’єру. Однотонні діамантові штори до підлоги – вдале рішення для класики. Але достатньо лише додати рюші, як цей текстиль вже заграє в приміщенні в стилі англійського кантрі чи французького Провансу.

 

Приховати зайве

інтер'єр

Не всі люблять виставляти на показ карнизи та кріплення. Опустивши лінію стелі трохи нижче та сховавши штори за гіпсокартонним коробом, ви створите ефект повітряного текстилю. Адже здається, що він розпочинається безпосередньо з поверхні стелі.

 

Вишуканий монохром

меблі

Не варто боятися декорувати приміщення в єдиній кольоровій гамі. Уся справа в кольорі, який буде обраний як домінуючий. Подивіться, як благородно виглядають зелені штори на фоні таких монохромних стін.

 

Лаконізм для підлітка

інтер'єр

Якщо йдеться про оформлення спальні для хлопчика, то будь-які декор-елементи та надмірність текстилю будуть його лише дратувати. Це той випадок, коли менше – значить краще. Достатньо обійтися рулонними шторами ненав’язливого графітового відтінку.

Читайте також