Головна Школярі Яка кількість учнів у класі передбачена новим законом

Яка кількість учнів у класі передбачена новим законом

mamabook
1220 Переглядів
НУШ

НУШ16 січня цього року в Україні схвалено новий закон «Про повну загальну середню освіту». Він дає чітке роз’яснення щодо мінімально та максимально допустимої кількості учнів в одному класі.

Згідно Статті 12 цього закону передбачено, що наповненість класу державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів та більше:

  • 24 учнів у класах початкової школи.
  • 30 учнів, які здобувають базову чи профільну середню освіту.

У випадках, коли кількість учнів не дозволяє сформувати клас, учні можуть продовжити навчання в цьому закладі освіти за однією з інших (крім очної) форм здобуття повної загальної середньої освіти або в іншому закладі освіти із забезпеченням територіальної доступності.

Зверніть увагу! Зменшення кількості учнів у класі впродовж навчального року не є підставою для припинення функціонування цього класу до закінчення навчального року.

Розподіл учнів на групи

З метою забезпечення належної якості вивчення окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) клас може ділитися не більш як на три групи з кількістю учнів не менше 8 осіб. Порядок поділу класів на групи під час вивчення окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) у державних, комунальних закладах освіти встановлюється центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗНО будуть проходити в 9 класі

Читайте також