Головна Релакс Як зробити різнокольоровий букет із паперових квітів

Як зробити різнокольоровий букет із паперових квітів

mamabook
1070 Переглядів
букет

букетЦей вишуканий букет – оригінальний декор для дому, садочка чи класної кімнати. Квіти, які можна зробити легко та дуже швидко, насправді виглядають як живі. Це чудовий подарунок від дитини, створений своїми руками, для матусі чи бабусі. Такий весняний саморобок можна виготовити до Дня матері, на 8 Березня. Наш сайт Mamabook підкаже, як можна реалізувати такий задум.

Що знадобиться для роботи:

  • Фільтр-папір для чаю.
  • Гуаш.
  • Пензлик.
  • Ножиці.
  • Клей.
  • Зелена синельна паличка.
  • Декоративна стрічка (або сіль/пісок + скляна ваза).

 

Як зробити весняний букет із паперу

Крок 1.  Візьміть круглий фільтрований папір для кави чи чаю. У нього гладенька текстура і фарба буде розтікатися гарними візерунками, повністю не промочуючи папір. Зі звичайними серветками так не вийде – вони відразу розлізуться при намоканні.

Згорніть папір декілька разів, як показано на фото, та обріжте край дугою. За таким принципом роблять паперові сніжинки, але з гострими краями. Нам потрібна дуга, аби вийшла квітка з пелюстаками.

поробки

 

Крок 2. За допомогою пензлика потрібно наносити фарбу різних кольорів. Змішуючись, вона створить дуже гарні візерунки.

поробки

 

Крок 3. Коли фірба повністю висохне, згорніть між собою 2 фільтр-пакети. Защипніть знизу та зафіксуйте клеєм місце, де сходяться фільтри – в основі бутона. Потримайте декілька хвилин, аби папір надійно приклеївся та підсохнув.

поробки

 

Крок 4. За допомогою клею зафіксуйте квіті на синельних паличках, які виконують функцію стеблин. Останній штрих – зібрати квіти в букет. Їх можна перев’язати гарною декоративною стрічкою. Якщо ви хочете, аби квіти прикрашали оселю, то наберіть у скляну вазу звичайну сіль чи пісок. Поставте туди квіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

плашка

Читайте також