Головна Дошкільнята Як вибрати ортопедичне взуття для дітей?

Як вибрати ортопедичне взуття для дітей?

mamabook
63 Переглядів
обувь

обувьДля кожних батьків важливо, щоб їхня дитина була здорова. Коли лікар діагностує викривлення дитячої стопи, для багатьох єдиним вірним рішенням стає метод лікування за допомогою спеціального взуття. Ортопедичне взуття для дітей не тільки зупиняє розвиток захворювання. Також за допомогою черевиків проводять профілактику формування хвороб хребта і суглобів ніг.

Діагнози клишоногість и плоскостопість виявляють у дітей усе частіше. В поодиноких випадках хвороба має вроджений характер. Але в більшості випадків перед нами постають наслідки носіння незручного, вільного або навпаки, затісного взуття. Також захворювання можуть з’являтися при неправильному триманні ніг під час крокування. Вибір відповідної моделі взуття допоможе вирішити ці проблеми.

На що потрібно звернути увагу при виборі

Як вибрати ортопедичне взуття для дітей? Орієнтуватись треба на розмір стопи дитини. Батькам важливо точно зняти мірки. Халатне відношення до цього процесу загрожує подальшому розвитку деформації.

Мірки знімаюсь за наступною інструкцією.

  1. Обведіть дитячу ногу на картонному аркуші за допомогою маркеру.
  2. Проконсультуйтесь з менеджером інтернет-магазина на предмет підбору розміру взуття для вашої дитини. Скористайтеся мірною таблицею.

Щоб зменшити навантаження на хребет, недостатньо купити одну пару черевиків. Важливо вибрати товар на кожен сезон:

  • влітку  в пригоді стануть босоніжки;
  • для зими підійдуть утеплені черевики.

Не треба забувати і про туфлі для носіння вдома, для перевзування в школі або дитсадку. Активним дітям, що займаються спортом, неможливо обійтися без додаткової пари якісного ортопедичного взуття.

взуття

Основні характеристики

Характеристики взуття для дітей з лікувальною дією, на яких треба акцентувати увагу, купуючи товар в інтернет-магазині.

  1. Призначення: лікувальне чи профілактичне.
  2. Сукупність матеріалів. Шкіра виграє за рахунок привабливого зовнішнього вигляду. Нубук запобігає парниковому ефекту. У такій моделі малюку комфортно завжди, всупереч примхам погоди.
  3. Різновид устілок і супінаторів. Устілка розвантажує стопу, корегує деформацію, підтримує ногу в необхідному положенні. Залежно від моделі, взуття підтримує склепіння, формує звід або розвантажує стопу під час прогулянки.

Також важливо звернути увагу на бренд, який випускає ортопедичні черевики. Пару від відомого бренда важче підробити. Малознайомі компанії приділяють тонкощам виконання черевиків недостатньо уваги. Тому ефект посередній, часто зустрічаються підробки.

Читайте також