Головна Релакс Як впливає помаранчевий колір на здоров’я, емоції та що він означає

Як впливає помаранчевий колір на здоров’я, емоції та що він означає

mamabook
278 Переглядів

Кольоротерапія – ефективний нетрадиційний метод лікування. Впливати барвами можна не лише на емоційний стан людина, але й корегувати її здоров’я. Наш сайт Mamabook підкаже, кому варто використовувати помаранчевий колір. І чи є протипоказання в його застосуванні?

Що символізує оранжевий колір

Це двоїстий колір, тому символізує неоднозначність думок. Поєднання жовтого і червоного, чим і є помаранчевий колір, підштовхує до сімейних зрад, жадібності. Оранжевий також символізує брехню, роздуте людське его та пиху.

Вплив кольору на здоров’я

Оранжевий колір підвищує комунікативні здібності людини. Якщо ви замкнені в собі, боїтеся спілкування з людьми, то на зустрічі, в офі, співбесіди найкраще одягати саме одяг помаранчевого кольору. Як і жовтий, оранжевий гарно стимулює роботу мозку, підвищує життєвий тонус. Цей колір бадьорить і налаштовує на оптимістичний лад. В помаранчевих тонах варто оформлювати кімнати дітей-підлітків, адже у цьому віці вони часто схильні до депресії, апатії.

Оранжевий колір також пов’язаний зі статевою чакрою та ендокринною системою. Тому його застосовують у лікуванні безпліддя, гормонального дисбалансу, больових синдромах під час менструації та інших порушеннях сечостатевої системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впливає зелений колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Читайте також