Головна Релакс Як впливає жовтий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Як впливає жовтий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

mamabook
183 Переглядів
Лимонад

ЛимонадКожен колір має особливе значення для людини. Конкретний спектр може лікувати від хвороб, змінювати наш емоційний стан, визначати хід думок. Дізнайтеся, як впливає на нас жовтий колір. Наш сайт Mamabook розповість, кому варто використовувати жовтий колір.

Що символізує?

Жовтий – це колір життя, щастя, мудрості, родючості, достатку, знань та самодостатності. Саме жовтий та його близькі відтінки вважаються кольором мудрості.

Вплив на здоров’я та емоції

Жовтий колір здатен підвищувати розумову працездатність, гарно стимулює пам’ять, є джерелом креативного мислення. Дивлячись на жовтий колір, наші очі відпочивають, проходить розслаблення всього тіла, проте активується мозок і нервова система. В оточенні жовтого кольору людина бадьора, а головне – сповнена позитивними емоціями, заряджається оптимізмом.

Цікаво, що відтінки жовтого кольору мають різний вплив. Наприклад, медовий або гірчичний використовуються в кольоротерапії для лікування печінки та підшлункової. Це «зрілі» кольори, тому деяких людей вони дратують. Чистий жовтий (лимонний) – колір для активації імунітету, зняття синдрому хронічної втоми, хандри.

Найкраще піддається впливу жовтого кольору нервова система. Яскраво-жовтим лікують головний біль та хронічні стреси. А от світло-жовтий гарно взаємодіє з кишечником. Аби покращити його моторику та процес травлення в цілому, тарілки й чашки варто обирати в ніжному жовтому відтінку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впливає білий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Читайте також