Головна Релакс Як впливає чорний колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Як впливає чорний колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

mamabook
988 Переглядів
кіт

кітПро вплив різних кольорів на людину відомо тисячі років. Здавна вважалося, що одяг певного кольору задає настрій. А якщо їсти із посуду правильних кольорів, то можна лікувати різні внутрішні органи. Наприклад, у китайській народній медицині чорний вважається корисним для нирок. Рекомендується їсти всі продукти чорного кольору – насіння чорного кмину, чорна квасоля та кунжут, чорні гриби муер тощо. Наш сайт Mamabook підкаже, який світогляд формує у людини чорний колір.

Що символізує чорний?

Це колір смутку, психологічного гніту, внутрішнього дисонансу. Раніше чорний колір часто символізували із людьми, які страждають психічними розладами. Чорний одяг завжди виглядає суворо, стримує наші емоції.

Вплив на здоров’я

Інтуїтивно більшість із нас обирає чорний колір як протест зовнішньому світові. Тому любителі чорного часто схильні до депресій, нервових виснажень. Такі люди пригнічені та невпевнені в собі. Емоційно вони дуже закриті від оточуючих, не здатні радіти життю. Надмірне використання чорного кольору в інтер’єрі може спровокувати безсоння, нічні жахи, тугу, прихований стрес.

Як вже озвучувалося, народна китайська медицина шанує чорний колір як помічника для нирок та сечовивідної системи. Тому для лікування та профілактики захворювань нирок рекомендується їсти з чорних тарілок, вживати продукти цього ж кольору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впливає білий колір на здоров’я, емоції людини та що він означає

Читайте також