Головна Світ мами Як визначити характер людини по улюбленій порі року

Як визначити характер людини по улюбленій порі року

mamabook
605 Переглядів

летоКажуть, що у природи немає поганої погоди. Проте у кожного з нас все ж є улюблені сезони та погода. Виявляється, це допомагає дуже добре визначати характер людей.

Характер тих, хто любить зиму
Як показує практика, у людей, які воліють холодні зимові місяці, в характері переважає індивідуалізм і лідерство. Життя їх проходить по так званому “котячому” принципу, який можна виразити в двох словах: сам по собі. Досить часто це закриті люди, які не терплять бурхливого спілкування і зайвої активної комунікації. Однак разом з тим вони завжди розуміють, чого хочуть від самого життя, а також від оточуючих. Вони з легкістю долають труднощі й перешкоди, а життєві труднощі, перед якими спасував би будь-який інший, сприймаються ними як чергова перепона, яку потрібно всього лише обійти. Безумовно, це у вищій мірі терплячі і разом з тим наполегливі люди.

Любителі зими дійсно вміють домагатися поставлених цілей, отже, успіх для них – справа часу. Вони дуже обережні і обачні, не люблять багато говорити, свої емоції на публіці не афішують. Навіть у тому випадку, якщо їхні почуття надзвичайно сильні, вони будуть намагатися приховати їх від оточуючих і тримати свої переживання в таємниці. Не виступають з відкритими висловлюваннями. Кажуть тільки в тому випадку, коли до них звернуться з питанням. Правда, роблять це лише тоді, коли самі побажають бути почутими.

Не відрізняються великим списком друзів, та й той терпить постійну перевірку. У виборі знайомих незвичайно вимогливі і педантичні, наближають до себе лише одиниць. Якщо приймають рішення створити сім’ю, то є зразковими дружинами.

Найчастіше це пропалені матеріалісти, які воліють комфортні умови проживання, зручну і чисту обстановку. Зрозуміло, для дорогих і близьких людей вони зроблять неможливе. Але ніколи не пробачать обману і зради.

Улюблена пора року – весна
У більшості своїй це дуже м’які люди, чий характер відрізняється веселістю, легкістю і безтурботністю. Це вельми грайливі особистості, яким властива певна легковажність. Вони цінують своє життя і вміють бути по-справжньому щасливими, адже кожна мить для них – привід порадіти. Досить рідко впадають у відчай і депресію, часто виступають у ролі “душі компанії”, просто обожнюють спілкування і різні пригоди.

Як правило, вони не люблять виступати в ролі ініціатора якого-небудь заходу, але при цьому з готовністю підтримають цікаву ідею. Благо, ентузіазму і пристрасті їм не позичати. Готові взяти активну участь у справі, яка здасться їм веселою, захоплюючою і забавною. Навколишні люблять таких людей, користуються їх гарним настроєм і цінують легкість спілкування з ними.

Однак поціновувачі весни не здатні на тривалу дружбу, тому як навіть це тягне за собою певну частку відповідальності. Але ж ці люди не розуміють, чого вони насправді хочуть від життя. Тому вони не віддають собі звіту в тому, навіщо їм необхідні вірні друзі і товариші. Легкість мислення дозволяє їм не затримуватися довго на одній ситуації, радість і веселість дають можливість з легкістю приймати життєво важливі рішення.

Як правило, характер їх відрізняється егоїзмом і вимогливістю. Проте одночасно з тим тут є місце романтиці. Вважають, що можуть приходити в будь-який зручний для них час і йти, не сказавши “до побачення”. Більше того, для них цілком нормально просто покинути Вас, повністю забувши про те, що Ви були разом. А все пояснюється їх виборчою пам’яттю, яка не дозволяє затримуватися на чомусь одному.

Любителі літнього сезону
Безумовно, це справжні лідери, яких природа нагородила відповідними якостями. Вони здатні завоювати Ваші розум і серце своїм ентузіазмом, підкорити самовпевненістю і підкупити енергійністю. Голова їх завжди повниться цікавими ідеями, далекосяжними планами і просто оригінальними рішеннями.

Зрозуміло, їм багато хто заздрить. З них виходять відмінні начальники, однак, як показує практика, любителі літа не завжди прагнуть до цього. Їх не приваблює лідерство як таке, вони воліють бути вільними від різного роду обставин.

Прагнуть прожити своє життя яскраво і різноманітно, що іноді переходить в крайню ступінь. Часто це наполегливі особистості, які скрізь і завжди намагаються домогтися свого. Правда, легко йдуть на компроміси.

Напевно, більш за інших здатні до божевільної і пристрасної любові. Однак у разі виникнення проблем довго вирішуються на розрив, правда, в цьому випадку всі мости до відступу спалюються.

Якщо ви любите осінь
Здавалося б, цінителі осіннього сезону повинні бути невиправними романтиками. Однак насправді це далеко не завжди так, тому що ця пора року найчастіше подобається людям суворим, впевненим у собі і замкнутим, які володіють слабкою нервовою системою, схильністю до депресій, а також пригніченого внутрішнього стану. Характер в цьому випадку досить мінливий, що так притаманне осінньому сезону. Настрій, відповідно, перескакує від радісного і позитивного до дратівливого.

Найбільше цінують спокій і поміркованість, люблять усамітнення. Досить рідко відчувають гостру потребу в спілкуванні. Важко сходяться з новими людьми. Не намагаються впізнати себе трохи краще, проникнувши в глибини свого “Я”. Ніколи не прагніть відігравати важливу роль у відносинах з такими людьми, адже вони не здатні на пристрасні пориви і вчинки завдяки природного жорсткості, стриманості і невпевненості в своїх силах. В силу того, що тут спостерігається слабкість духу, часто відчувають тягу до алкогольних напоїв та ін.

Але зустрічаються й інші ситуації, коли цінителі осені відрізняються не зовсім традиційною поведінкою, а також поглядами на життя: поводяться зухвало або, скажімо, виступають самою чарівністю.

У числі тих, хто любить осінь, зустрічається безліч поетів і художників.

гаманець, товарНа фото: стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також