Головна Світ мами Як швидко та зручно розлучитися онлайн

Як швидко та зручно розлучитися онлайн

mamabook
60 Переглядів
робота

офісПроцедура розлучення стає максимально спрощеною. Без зайвих нервів, тривалого стояння в чергах, багаторазового відвідування офіційних установ. Це чудова можливість розпочати нову сторінку свого життя, не зіштовхуючись із бюрократичною тяганиною та емоційним виснаженням від самого процесу. Хочете швидко та легко стати вільною людиною та офіційно припинити стосунки? Радимо скористатися послугами популярного сервісу https://razvod-online.com.ua/. Він має безліч переваг та економить не лише ваш час, але й суттєво зменшує фінансові витрати на процес розлучення.

Який алгоритм дій?

Послуги на сервісі надає офіційне адвокатське бюро. Фахівцями розроблена чітка інструкція ваших дій та зведена до мінімуму участь в процесі. Для початку вам потрібно буде відповісти на стандартні запитання та надіслати відповіді. Уже через 10-20 хвилин ви будете мати готові документи для розлучення. Для порівняння: цей процес за умови особистої зустрічі з адвокатом затягується до 10 робочих днів.

Як тільки через сервіс ви змогли отримати заяву на розлучення онлайн, її слід надіслати «Укрпоштою» або ж особисто подати документи до суду. Наступний і фінальний крок – отримання офіційного рішення про розлучення.

Які документи потрібно мати для складання заяви:

  • Копія паспорту.
  • Якщо в шлюбі є дитина/діти, то надати свідоцтво про народження.
  • Оригінал свідоцтва про реєстрацію шлюбу (якщо він відсутній, то дублікат вам видасть будь-який РАЦС).

робота

Переваги розлучення через онлайн-сервіс

Таке дистанційне розірвання шлюбу є офіційним і повністю відповідає новому закону. Вам навіть не обов’язково звертатися особисто до суду, адже готовий пакет документів можна туди надіслати «Укрпоштою».

Сервісом вже встигли скористатися майже 2000 людей, які успішно розірвали шлюб швидко та в зручному форматі. На сайті представлені численні відгуки вдячних клієнтів, які схвально оцінюють роботу сервісу.

7 причин розлучитися через онлайн-сервіс:

  • Вартість послуги складає лише 499 грн (в адвокатів мінімум 1000 грн, а подекуди й 3000 грн).
  • Згода вашого партнера на розірвання шлюбу не потрібна.
  • Судовий процес відбувається без вашої участі.
  • Адвокатське бюро, що надає послуги через онлайн-сервіс, гарантує судове рішення на вашу користь.
  • Можливість подати документи онлайн цілодобово.
  • Найнижча ціна за послуги в Україні.
  • Процес розлучення зазвичай триває не більше 3 місяців.

Читайте також