Головна Краса Як саме цукор псує нашу шкіру?

Як саме цукор псує нашу шкіру?

mamabook
339 Переглядів

Відмовитися від цукру для більшості з нас – завдання на межі фантастики. Важко уявити, як можна прожити без тістечка, морозива чи просто солодкої кави. Якщо ви досі не відмовилися від цукру, дбаючи про своє здоров’я, то замисліться хоча б про свою молодість та красу.

Запам’ятайте золоту формулу: ЦУКОР = ЗМОРШКИ.

Наш сайт Mamabook пояснить, чому.

Проблема 1. Цукор скрізь

Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що цукор – це лише солодощі та білий кристалічний цукор, який ви додаєте до напоїв і страв. Виробники використовують цукор абсолютно скрізь. Це найпростіший спосіб підсилити смак продукту та його енергетичну цінність. Цукор сьогодні присутній в кетчупах, сосисках, консервах, молочних продуктах, заморожених овочевих сумішах, бутербродах тощо. Тож цукру ви насправді споживаєте в рази більше, ніж думаєте.

Проблема 2. Накопичення цукру в організмі

Зайвий цукор забиває печінку та м’язи у вигляді жирових клітин. Але для нашої краси та здоров’я проблемою є не стільки жир, як інсулін. Коли їжа перетравлюється нашим організмом, рівень цукру в крові завжди підвищується. Від одних продуктів до незначних показників, від інших – цей рівень зашкалює.

Постійні стрибки інсуліну, який виділяється разом із підвищенням цукру, негативно впливають на здоров’я. Це прямий шлях до цукрового діабету та системного запалення в усьому організмі.

Проблема 3. Хронічне запалення

Запалення, викликане цукром, негативно впливає на стан шкіри. А саме:

  • Вугрі.
  • Акне.
  • Надмірне виділення шкірного сала.

Також зайві молекули цукру вже не використовуються нашим організмом. Тому вони прикріплюються до молекул білків та жирів, знижуючи їхню еластичність. Бо молекула цукру деформує колаген, робить його крихким. А колаген, як відомо, важливий білок для тонусу шкіри, молодого вигляду та підтримання «каркасу» обличчя. Тому люди, які зловживають цукром, у дзеркалі бачать слабку, обвислу, пористу шкіру.

А як можна позбутися залежності від цукру, ми пояснювали в іншій статті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим замінити цукор

Читайте також