Головна Здоров'я Як правильно пити та приготувати шунгітову воду

Як правильно пити та приготувати шунгітову воду

mamabook
200 Переглядів
шунгіт

шунгітДоведено, що шунгітова вода – потужний антиоксидант, лікує від багатьох хвороб, омолоджує організм і шкіру при вмиванні, захищає від токсинів та патогенної флори, укріплює імунітет. Тож не дивно, що шунгітова вода стає дедалі популярнішою. Наш сайт Mamabook підкаже правила вживання води та нюанси її приготування.

Як пити воду шунгітову

Обмежень на прийом шунгітової води немає. Її потрібно використовувати в такій же кількості, як і звичну питну воду. На ній часто готують їжу чи заварюють чай. Проте це неправильно. Під час кип’ятіння всі цілющі властивості води втрачаються. Шунгітова вода корисна лише в чистому вигляді, тому вона повинна стати єдиною питною рідиною протягом дня. На ній можна готувати морси, які не потребують термічного оброблення. Достатньо перетерти будь-який вид ягід із цукром та додати воду.

Як приготувати шунгітову воду:

  • Шунгіт промити в ситі. З нього буде виходити вода чорного кольору – це нормально. Так вимиваються кам’яні крихти (пудра).
  • 300 г очищеного шунгіту помістити в 3-літрову банку. Уже через 30 хвилин почнеться процес знезараження води, який буде тривати 3 доби.
  • Через 72 години акуратно, не збовтуючи воду, перелити рідину в скляну чи емаліровану ємність. На дні повинно залишитися 0,5 л води – її використовувати не можна. Тут найбільше зосереджено солей важких металів, нітратів. Таку воду слід вилити.
  • Каміння промийте та поставте нову порцію води для настоювання.
  • Тривалість використання каміння – 6 місяців. Після цього потрібно купити новий шунгіт, оскільки старий виснажується, забиваються його пори, він втрачає здатність очищувати воду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке шунгітова вода та чим вона корисна

Читайте також