Головна Здоров'я Що таке шунгітова вода та чим вона корисна

Що таке шунгітова вода та чим вона корисна

mamabook
599 Переглядів
вода

водаШунгітова вода стає дедалі популярнішою та позиціонується як ефективний лікувальний засіб. Приготувати цілющий напій для всієї сім’ї можна самостійно за допомогою двох компонентів – води та каменю шунгіт. Сьогодні шунгітову воду активно використовують не лише в домашніх умовах, але й в медичних закладах. Наш сайт Mamabook підкаже, які корисні властивості шунгітової води та кому її варто пити.

Шунгітова вода – що це таке

Питання якості води стає дедалі актуальнішим. І на допомогу здоров’ю, довголіттю, красі прийшло кам’яне вугілля – дивовижний шунгіт, про цілющі властивості якого знають тисячоліття. Поєднаний із водою, шунгіт дозволяє створювати цілющу рідину, яка оздоровлює від багатьох хвороб, а також захищає від розвитку нових. Шунгітовий настій дуже простий у приготування, універсальний – корисний і для дітей, і для дорослих. Тому мати шунгітову воду рекомендується в кожному домі.

Чим корисна вода шунгітова

Вода з шунгітом має широке застосування – як питна, косметична, від підходить для компресів та лікувальних ванн. Які захворювання допоможе лікувати вода, яка її користь?

Знезараження

Шунгіт дозволяє очистити питну воду. Камінь здатен знищити неприємний запах або присмак, прибрати каламуть, видалити органічні домішки, важкі метали, пестициди. Вода, настояна на шунгіті, не лише якісна та смачна, – вона лікувальна.

Чиста вода покращує мікрофлору кишечника, виводить токсини. Організму вже не доводиться витрачати власні сили на очищення води, тому посилюється імунітет, знижується рівень активності патогенної флори. Зелень і овочі рекомендується замочувати на 20 хвилин в шунгітовій воді – це допоможе позбутися нітратів.

Омолодження

У складі каменю шунгіт знайдені антиоксиданти фулерени. Вони, як і будь-які види антиоксидантів, виконують потужну антиейджингову програму: блокують вільні радикали, стимулюють клітинне оновлення всього організму. Не даремно шунгітові крихти часто входять до складу омолоджуючих косметичних засобів – кремів, сироваток. Якщо ополіскувати руки шунгітовою водою, шкіра стає шовковистою, гладенькою, з меншою кількістю зморшок.

шкіра

Лікування запалень верхніх дихальних шляхів

Ангіни, тонзиліти, фарингіти, а також будь-які запалення ротової порожнини та кровотеча ясени лікуються ополіскуванням шунгітовою водою. Її не потрібно розбавляти чи змішувати з будь-якими засобами – для ефективного лікування та профілактики достатньо використовувати шунгітову воду в чистому вигляді. Особливо корисні полоскання для дітей в якості профілактики в сезон епідемій. Також шунгітову воду потрібно вводити в носову порожнину, якщо ви страждаєте від частих застуд, гаймориту.

Які ще захворювання лікує шунгітова вода:

  • Гастрит, виразка.
  • Дерматит, псоріаз, себорея.
  • Опіки на шкірі.
  • Ожиріння.
  • Захворювання суглобів.
  • Харчове отруєння.
  • Інтоксикація печінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Простий спосіб визначити, чи достатньо ви п’єте води

Читайте також