Головна Здоров'я Як проростити пшеницю

Як проростити пшеницю

mamabook
231 Переглядів

пшеница, зерна, витграсс, микрогринПшениця – унікальний продукт. Випічка, солодощі, хліб, виготовлені з пшеничного борошна, вважаються одними з найшкідливіших продуктів. Чого не скажеш про пророщені зерна! Їх регулярно варто вживати для очищення організму від шлаків та токсинів, підвищення імунітету, омолодження.

Як проростити зерна в домашніх умовах – підкаже наш сайт Mamabook 

Які зерна підходять для пророщування
Це повинно бути лише цільне зерно. Його легко можна знайти в супермаркетах, але все ж таки рекомендується купувати в еко-магазинах. Там ви можете знайти насіння, вирощене без застосування пестицидів та інших хімічних добрив. Також еко-зерно не обробляється для тривалого зберігання.

Для пророщування підходить будь-який сорт пшениці.

Як проростити зерна
Це дуже простий процес. В ідеалі, якщо ви будете вживати пророслі зерна регулярно, вам варто купити спеціальний контейнер для пророщування. Переваги таких контейнерів у тому, що в них не збирається зайва вода, є отвори для вентиляції, тому зерна не загнивають.

Якщо у вас немає таких контейнерів, візьміть будь-яку ємність з широким рівним дном (підходить будь-який посуд, окрім алюмінієвого!). Зерна пшениці ретельно промийте, помістіть на дно контейнера. Налийте води так, аби зерно повністю було змоченим. Зверху накрийте декількома шарами марлі.

Аби зерна не загнивали, 2-3 на день вам потрібно їх промивати через ситечко. Тривалість пророщування зерен – 2 доби.

Зерна повинні стояти в теплому приміщенні з температурою в межах 22-25 градусів. Якщо поставити контейнер в холодильник, то пророщування буде тривати 4 доби.

Зерна готові до вживання, якщо з них з’являться росточки на 3-4 мм.

Яка денна норма пророщених зерен
Цю норму легко визначити – 1 столова ложка сухих зерен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно пити яблучний оцет

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також