Головна Релакс Як правильно обрати форму та розмір кухонної мийки

Як правильно обрати форму та розмір кухонної мийки

mamabook
67 Переглядів

кухняМийка – найактивніша робоча кухонна зона. Тож вимоги до її міцності та довговічності підвищені. Найвдалішими матеріалами для мийки на кухню спеціалісти називають кераміку та камінь – він може бути як натуральним, так і штучним. А от із формою та розмірами виникає немало труднощів. Адже різноманіття сучасних дизайнів вражає – і мийки кухонні відрізняються кількістю секцій, кольорами та текстурами. Обрати оптимальний варіант, який буде гармонійно вписуватися у ваш інтер’єр, можна в Leoceramika. Цей інтернет-магазин спеціалізується на продажу оздоблювальних матеріалів – плитка, сантехніка, шпалери, світильники тощо.

Ми ж розглянемо, які особливості мають мийки різних форм і розмірів.

Квадратні мийки

Стандартний і поширений розмір такої мийки – 50х50 см. Проте варто переглянути асортимент великих будівельних чи сантехнічних магазинів, аби все-таки знайти більш рідкісний варіант – це мийка 60х60 см. Вона значно практичніша й зручніша.

Перевага квадратної форми:

  • Ергономічний процес миття.
  • Вміщує багато посуду.
  • Компактний варіант.
  • Найкраще вписується в інтер’єри різної стилістики.

Прямокутні

У цьому випадку із розмірами немає обмежень – вибір дійсно величезний. Обирайте в залежності від ширини кухонного фартуха, а також площі самого приміщення. Стандартні моделі – це 50х80 см. Проте чимало господинь хочу зручний процес роботи й миття продуктів, посуду, тож обирають навіть 50х120 см.

Плюси прямокутних мийок:

  • Легко вписати в будь-який варіант розміщення стільниці.
  • Зручні в користуванні.
  • Має великий вибір розмірів.

Круглі

На перший погляд здаються дуже акуратними та лаконічними варіантами. Насправді круглі мийки – дуже суперечливий момент. З одного боку, їх зручно мити. З іншого боку, відсутність кутів не дає можливості компактно складати брудний посуд, тож його можна вмістити значно менше, ніж у квадратну чи прямокутну.

Головний недолік круглої мийки – вони часто йдуть без додаткових секцій, оскільки здвоєні моделі забирають занадто багато місця.

мийка

Трикутні

Ідеальне рішення для маленької кухні. Трикутна мийка часто встановлюється як кутова. Є певні незручності у використанні, бо простір мийки зовсім невеликий. Але її можна поєднувати з посудомийною машинкою.

П’яти- чи шестикутні моделі

Варіанти для любителів нестандартних рішень. Сучасна та незвична форма, проте така мийка вимагає і багато простору. Тож модель підходить виключно для великої кухні.

Читайте також