Головна Здоров'я Як правильно заварювати зелений чай

Як правильно заварювати зелений чай

mamabook
180 Переглядів

травяной чайПро користь зеленого чаю відомо давно, тому більшість з нас уже не перший рік активно п’ють цей цілющий напій та обов’язково мають його у себе на поличці. Та чи правильно ви його заварюєте? Чи отримуєте ви від чаю правильний ефект та користь?

Про нюанси заварювання зеленого чаю розповість наш сайт Mamabook 

Температура заварювання
Зелений чай втрачає багато цінного, якщо його заварювати, як звичайний чорний – тобто заливати кип’ятком. Якщо ви цінитель смаку, а головне – користі для здоров’я, то радимо вам купити термометр для рідин. Важливо заливати зелений чай температурою в межах 70-80 градусів. Саме тоді ви отримаєте ідеально корисний напій.

Про дози
Відомо, що будь-які продукти, навіть дуже корисні, у великих дозах – отрута. А в маленьких просто неефективні. Аби зелений чай дійсно давав користь для здоров’я, потрібно випивати мінімум 1 чашку чаю щоденно. Але не варто пити більше 2 чашок на день.

Про смакові додатки
У Китаї під час дегустацій в чайних магазинах на туристів поглядає недружелюбно, якщо вони просять цукор або мед до чаю. І, звичайно, відмовляють у такому проханні. Зелений чай, будучи дійсно корисним, погано узгоджується з цукром та будь-якого виду додатків – мед, молоко, трави. Єдине, що не буде шкідливим і не знизить його користі – це шматочок лимона.

Для бадьорості
Зелений чай можна заварювати декілька разів! Якщо ви заварюєте чай перший раз, то отримаєте максимальну кількість таніну. Це дубильна речовина, яка і робить смак зеленого чаю терпким, навіть гіркуватим. Танін сильно тонізує. Тому міцний зелений чай має схожі властивості з кавою. Тому такий чай можна пити вранці, але в жодному випадку не перед сном!

Для релаксації
Після першого заварювання не поспішайте викидати заварку. Листя зеленого чаю можна залити повторно. І тоді ви отримаєте заспокійливий напій, яким можна насолоджуватися ввечері.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 корисних звичок для вашого здоров’я

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також