Головна Світ мами Як правильно сваритися в присутності дитини

Як правильно сваритися в присутності дитини

mamabook
150 Переглядів
Что делать: ссоры с мужем из-за детей

Что делать: ссоры с мужем из-за детейСтосунки в сім’ї – це щоденна робота над собою. Потрібно вчитись все робити правильно: доглядати, любити, готувати, прибирати, дбати… і навіть сваритись. Як потрібно це правилньо робити подружжю, якщо в родині є діти?
Порада 1 – говоримо аргументовано і спокійно

Як тільки в ваших взаєминах виникнуть якісь проблеми, не варто одразу хапатися за тарілки, особливо в присутності дітей. Постарайтеся якомога спокійніше висловити все своє невдоволення, при цьому воно має бути максимально аргументованим. Повірте, це набагато краще, ніж кидатися на партнера, і ви однозначно почуєте один одного.

Порада 2 – не згадуйте минулі сварки

Візьміть собі за правило – коли у вас виникають якісь невдоволення, вирішувати потрібно конкретну проблему тут і зараз. Не згадуйте про минулі проблеми, вирішуйте саме те, що не влаштовує в даний момент, таким чином, у вас ніколи ваші невдоволення не будуть накопичуватися в велику купу, а навпаки, ви навчитеся легко і швидко їх вирішувати.

Порада 3 – переводьте все на жарт

Цей спосіб просто ідеальний для тих пар, у яких немає проблем з почуттям гумору. Жартуючи один над одним з приводу проблем, що виникли, ви і при дітях зможете легко і з гумором з’ясувати ваші відносини, звичайно ж, якщо ваш чоловік це зрозуміє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як поліграф допоможе вашому сімейному щастю

Порада 4 – пишіть записки

Якщо жоден з перерахованих вище варіантів вам не підходить, спробуйте написати своєму чоловікові записку, в якій поясніть причину свого невдоволення. Так і діти не почують вашої сварки, і ви обговорите все, не перебиваючи один одного.

Порада 5 – не переходьте на особистості

Особисті образи ранять сильніше, ніж констатація неправильного вчинку. При цьому діти, які чують подібні речі від батьків на адресу один одного, нерідко проектують їх на себе. Наступного разу, висловлюючи своє невдоволення, говоріть тільки про проблему нейтральною мовою – так набагато простіше сконцентруватися на її вирішенні, замість порожніх звинувачень.

Порада 6 – домовляйтеся з дитиною

Якщо раптом вийшло так, що ваша дитина стала мимовільним глядачем вашої сварки, не пускайте все на самоплив. У цій ситуації краще сядьте і спокійно поговоріть з нею – розкажіть про те, що вона не є причиною і ніяк не пов’язана з цим, що всі люди іноді роблять щось не так, що ви все з’ясували і більше не повернетеся до цього конфлікту. І вже точно ні в якому разі не змушуйте дитину вибирати, на чиєму вона боці.

А ми бажаємо, щоб у вашому домі завжди панували любов і взаєморозуміння!

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також