Головна Здоров'я Як підвищити низький тиск

Як підвищити низький тиск

mamabook
177 Переглядів

депрессияНормальним артеріальним тиском вважається 120 на 80 мм рт. ст. – 130 на 85 мм рт. ст. Пониженим, але все ж таки в межах норми, прийнято вважати тиск 110 на 75 мм рт. ст. Якщо при вимірюванні тиску ваші показники ще нижче, то ви можете його підвищити самостійно.

Наш сайт Mamabook пропонує декілька безпечних способів підвищити артеріальний тиск.

Спосіб 1. Вживання кофеїну. Ця речовина ефективно підвищує артеріальний тиск. Ви можете прийняти звичний «Цитрамон», який містить кофеїн у достатній кількості. Якщо у ва тиск дуже низький, то можна прийняти 2 таблетки звичайного «Цитрамону» або 1 таблетку «Цитрамону-форте». Важливо! Не поспішайте пити таблетки одна за одною. Кофеїн – речовина, яка діє повільно. Тиск у вас почнеться підвищувати тільки через 40-60 хвилин.

Спосіб 2. Без таблеток. Деякі напої мають здатність підвищувати тиск. Але це підвищення буде дуже незначним – не більше, ніж на 5 мм. З цією метою можна випити міцну каву або дуже солодкий чай. До речі, будь-які напої з високим вмістом цукру завжди трішки підвищують тиск, тому й небезпечні для гіпертоніків. Тож у крайньому випадку підвищити тиск допоможе й солодка газована вода. Але вживати її, звичайно ж, небажано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найкорисніших продуктів для серця та судин


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також