Головна Здоров'я 5 найкорисніших продуктів для серця та судин

5 найкорисніших продуктів для серця та судин

mamabook
139 Переглядів
Сердце

СердцеСерце – двигун нашого організму. І серце потребує нашої підтримки. Найкращий способі забезпечити здоров’я цього органу – регулярно займатися спортом та правильно харчуватися.

Які продукти вважаються найкориснішими для серцево-судинної системи? Підказки дає наш сайт Mamabook

Риба та морепродукти
Це, мабуть, дійсно продукт №1 для нашого серця та судин. Морська нежирна риба та морепродукти – це джерело Омега-3. Це корисні жирні кислоти, які забезпечують профілактику розвитку тромбів, понижає рівень холестерину, ефективно нормалізує серцевий ритм. Найкориснішою рибою для серця є сьомга, тунець. З річкової риби найбільше підходить форель.

Горіхи
Не варто вважати всі горішки однаково корисними для організму. Наприклад, кедрові – дуже жирні, тому для людей з хворим серцем вони не підходять. Трійка найкорисніших для серця горіхів звучить так: мигдаль, грецькі горіхи та кеш’ю. Ці горіхи багаті на амінокислоти, які очищують кровоносні судини. Також вони посилюють еластичність судин та серцевих м’язів. Важливо, аби вживання горіхів було 2-3 рази на тиждень (по 30-40 г).

Курага
Унікальний продукт! Абрикос у свіжому вигляді протипоказаний при багатьох захворюваннях, а от сушений абрикос (курага) – навпаки, панацея від багатьох проблем зі здоров’ям. Це джерело антиоксидантів, які продовжують молодість серцевих м’язів. Це потужна профілактика інфаркту.

Вівсянка
Ви досі не полюбляєте вівсяну кашу? А даремно! Відсутність вівсянки у вашому меню – справжній удар для серця. Вівсяна каша нормалізує серцевий ритм та артеріальний тиск, знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Тому вам варто проекспериментувати та вигадати рецепт смачної для вас каші. Посилити її користь допоможуть кураха та горішки, про які згадувалось вище.

Помідори
Більшість з нас навіть не здогадується про користь звичних помідорів. Для серця томати просто безцінні. Особливо корисні для людей, у яких спостерігається схильність до гіпертонії (підвищений артеріальний тиск). Також томати особливо корисні для судин, забезпечують профілактику атеросклерозу.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підвищити низький тиск

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також