Головна Вагітність Як підготуватися до народження здорової дитини

Як підготуватися до народження здорової дитини

mamabook
29 Переглядів
одяг для вагітних

одяг для вагітних

Перед тим, як вирішити починати спроби завагітніти, майбутнім батькам варто розуміти ті важливі речі, через які їм важливо пройти перед цим найважливішим етапом у житті. АРТКЛІНІК вже багато років допомагає парам розробити план вагітності та підтримує своїх клієнтів протягом всього шляху побудови гармонічної повної сім’ї.

Психологічна підготовка

Багато людей звикли брати в увагу виключно ті аспекти вагітності, що стосуються здоров’я та проявів фізичного тіла. Проте психологічна робота не менш важлива при плануванні вагітності. Що саме треба не ігнорувати робити з собою для набуття гармонії для всій майбутній родині?

  • Розібратися зі своїми страхами, сумнівами, ілюзіями стосовно світу тощо. Кожна нова людина, яка народжується на світ, приходить сюди з цілим багажем психологічних проблем. Це все зумовлено тим, що з одного роду у інший передаються різноманітні вади характерів, досвід та інші особливості батьків, які не були пророблені психологічно перед народженням. Так, наприклад, якщо мати або батько невпевнені у собі, або мають багато образ на світ, замкнені у собі люди тощо – дитина повністю буде дублювати ці вади на своєму шляху. Ті думки, з якими мати народжує та виношує дитину, вже на рівні підсвідомості передаються плоду та він починає розвиватися у відповідному напрямку. Тому варто народжувати дитину у щасливому стані вільної свідомості, коли для батьків народження малечі – це щире, непідробне щастя та висока мета.
  • Перед створенням повної сім’ї всім її членам варто поговорити стосовно своїх емоцій та відчуттів про цю важливу подію об’єднання двох родів. Щоб після народження дитини батьки не починали сваритися, дізнаватися один про одного неочікувані речі, а тим паче руйнувати сім’ю – бажано поговорити по Душам ще перед початком планування вагітності. Відкинути всі образи, непорозуміння та проявити справжню непідробну емпатію.

Під час самої вагітності, кожен з членів родини буде проходити через незвичайний період, який для кожного буде сприйнятий по-своєму. Не лякайтеся та не спирайтеся на думку тих людей, що хочуть залякати вас та налаштувати на те, що вагітність – це дуже важкий та болісний процес. Чим більше страхів ви впустите у своє серце – тим дійсно важче буде, проте якщо ви будете знаходитися в гармонії, радості та прийнятті, вагітність для вас пройде легко та в радість.

йога

Фізична підготовка 

Звісно, окрім психологічної підготовки, яка є найважливішою, не варто ігнорувати потребу у фізичному налаштуванні здоров’я. Для того, щоб дитина народилася здоровою, треба мінімум один рік не вживати жодних отруйних речовин, таких як цигарки, алкоголь, наркотики тощо та більш того – регулярно проводити очищення організму від токсинів не тільки накопичених залежністю, але й повсякденною їжею. Детальніше про всі етапи підготовки фізичного здоров’я до такого відповідального кроку у житті, як вагітність, ви можете прочитати на сайті клініки та звернутися до них за допомогою планування.

Читайте також